Jede vam FTP?

Nejde mi uz nejakou chvili se pripojit k FTP, vypadava to na timeoutu po zadani hesla, id i heslo mam spravne... Jede to nekomu nebo je chyba u me? Neprenastavovalo se neco?
Uz to jede, asi nejaky docasny problem "na ceste"...
Dobry vecer,

take mi to neslo. Od 20:00 (mozna i drive) nefungovalo. Dlouho jsem cetl vsechna support fora, ale tam nic uzitecneho nebylo. Zkusit nastaveni proxyserveru a firewall, active/passive mode byla prvni vec, co jsem udelal. Nic nepomohlo. To same zkusit ruzne formaty loginu (host: username.wz.cz, username.webzdarma.cz, etc). Zase prd.
A podle fora to nekterym lidem slo, nekterym zase ne.

Nekdy po 22:00 uz to funguje.

Protoze ve forech jsou popsany problemy s prihlasenim do spravce souboru nebo ftp uz od 10.2., vypada to, ze je webzdarma v nejakem nestabilnim obdobi. Snad to date do poradku :)

Jeste neco malo k support forum:

Ad Moderators: stale se opakujicim dotazum od laiku zamezite jednoduse. Proste casto se opakujici dotazy zmoderujete, forum uzamknete a date ho zvyraznene uplne na zacatek seznamu. Nebo tak nejak podobne. A vubec pouzivat lidstejsi jazyk. Usetrite si tim praci s odpovidanim na stejne dotazy od pocitacove mene gramotnych :)

Frantisek
Dobry den chctel bych se zeptat co mam udelat proto abych se pripojil pres Wincommandra 6,01 (cislo neni dulezite) ... Vyplinm na ftp-cku vse a to jmeno a heslo pripoji se to a najednou to hodi chybu "500 Ilegal port" a hned ta systemova "Prikaz port selhal" co mam delat? a na jinych PC to jde v pohode.. Dekuji moc za odpoved dekuji moc Jarda ....
nejde a asi ani nepujde, doku se k tomu nekdo nevyjadri ze spravcu
Nelze se pripojit na ftp, porad hlasi login incorect, jako kdyby bylo spatne heslo, ale na admin page se dostanu.
Nelze se pripojit na ftp, porad hlasi login incorect, jako kdyby bylo spatne heslo, ale na admin page se dostanu.
Nic tam nejde nakopčit, co s tim?
nejde mi kopírovat přes FTP v totalcommander 5.51. poradí někdo?
Mam stejny problem jako Marin pro domenu unas.cz. Hlaseni "login incorrect", kdyz interaktivne zadavam jmeno a heslo v radkovem ftp klientovi a "Unknown server error", kdyz predam jmeno jako soucast adresy (jmeno.unas.cz@ftp.unas.cz a pod.).