Nemůžu vytvořit ani nahrát žádný soubor!

Nevím co dělám špatně, ale ve správci souborů nemůžu soubor ani vytvořit, ani nahrát. Co mám dělat? Pořád mi to píše hlášku "soubor se nepodařilo uložit"
Dik Ramssik
Vykašli se na správce a nahraj to přes FTP
Bohužel mi nejde ani přihlásit se přes FTP. Asi je to pro mě nějaký zakletý.
No tak je jediná rada. Vy... se na to. Chyba je zřejmě na vaší straně! Doufám že to nějak vyřešíte. S pozdravem Fredy
mam uplne stejnej problem jako ty
na starsim ucte mi nahravat jde, na novym ne:-((
Problém bude nejspíš někde mezi židlí a klávesnicí...
Nebo mozna i pred monitorem :-)
>> Problém bude nejspíš někde mezi židlí a klávesnicí...

Ale vůbec ne. Ftp mě zlobí už od pátku, správce souborů začal dneska. Problém je jednoznačně na straně serveru.
A že to ostatí jaksi nepozorují...
Nevím jak někdo může napsat, že je problém u někoho jinýho než u správce serveru!
Pokud něco jednou funguje a jednou nefunguje, tak je to úplně jasný! Kecy jako špatný nastavení proxy serveru si nechte pro nějaký idioty!

Takovej přístup jakej tu panuje od provozovatelů jsem ještě nežral! By mě zajímalo jestli o tomhle maj tucha i ve vedení anebo si to ten packal správce, kterej to tak podělal, nechává jen pro sebe....
ferda: zajimyve je, ze mi vzdy vsechno jde, i u nove zalozenejch uctu, ftp, spravce souboru, vsechno slape... tedy kdyz neni zrovna nejakej vypadek, ale uz docela dlouho to jede v pohode, takze MUSI bejt chyba nekde u vas nebo na trase...
Mam presne totez: novy web nejde, ani ftp ani admin (hlasi "soubor se nepodarilo nahrat) - stary bez potizi na temze pocitaci - a stejnyma rukama ... ! Nemyslim, ze bych spatne cetl, co mi posilaji, ze mam udelat - takze problem tusim spise u serveru.
Pro ty (chytre), kteri problem nemaji: Proc tedy stary web jde bez potizi a novy ne. Do adminu se dostanu, ale nic nenahraju ? Diky za odpoved