Ještě jednou a celé.Prosím o pomoc se spojením::

Prosím mohli byste mi někdo poradit s připojením na sql server?
Ve scriptu mám napsané tohle spojení:
$pocitac="mysql.webzdarma.cz";
$uzivatel="moje už.jméno k webzdarma";
$hes="moje heslo k webzdarma";
$databaze="název databáze";
$spojeni=MySQL_Connect($pocitac,$uzivatel,$hes);
$db=MySQL_Select_DB($databaze);

No a po přihlášení přes www stránku mi systém hlásí tuhle chybu:

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user: 'nobody@212.71.128.29' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/i/isvscr/user/connect.php on line 6

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/i/isvscr/user/connect.php on line 6

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'isvscr.wz.cz@212.71.128.29' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/i/isvscr/user/connect.php on line 7




Warning: mysql_query(): Access denied for user: 'nobody@212.71.128.29' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 12

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 12

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 14

Warning: mysql_query(): Access denied for user: 'nobody@212.71.128.29' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 49

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 49

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 50

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/i/isvscr/index.php on line 60




Poraďte mi prosím co s tím..... moc díky.Jsem už úplně bezradný
$uzivatel="moje už.jméno k webzdarma";
$hes="moje heslo k webzdarma";

Uziv. jmeno a heslo pro DB jsou odlisna od tech na FTP nebo na administraci, zjistis je v administraci v nastaveni mySQL, tam si ucet i aktivujes a muzes nastavit heslo