PHPRS podruhé

Tak ten minulý problém už jsem zpravil, bylo tam toho ješt víc.Ale teď bych potřeboval poradit.Při přihlášení mi píše tohle:

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /3w/wz.cz/t/tesmorrowind/phprs/admin.php on line 158

řádek 158 obsahuje:
echo "<div class=\"loginprouzek\">login: ".$Uzivatel->Ukaz("username")." - ".Date("d.m.Y")." </div><br />";

a druhá chyba:

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/t/tesmorrowind/phprs/autor.php on line 182

řádek 182 obsahuje:

echo "<p><center>Nemáte potřebná práva pro vstup do této sekce!</center></p></body>";


Kdo se v tom trochu vyzná, tak napiště.Ten druhý eror jsem si přeložil a snažil opravit, ale píše ho pořád.Díky.
ja tam teda vidim tohle:
echo <p><center>"Nemáte potřebná práva pro vstup do této sekce!"</center></p></body>;


asi by to chtelo nejaky editor s barevnym zvyraznovanim syntaxe co?
(ta prvni chyba je nejspis jen dusledek druhe)
Jo, a ještě mi zmizely reklamy, z ničeho nic, nemazal jsem je, jen jsem změnil umístění.Nevíte proč.
Jinak odstranil jsem ty znaky, které tam jsou napsány, a nijak to nepomohlo, a zvýraznění nepotřebuji...! -(
A jak opravit teda tu první, kterou jsi mi "barevne" nevyznacil? -)
tim jsem myslel tuhle.

echo "<div class=\"loginprouzek\">login: ".$Uzivatel->Ukaz("username")." - ".Date("d.m.Y")." </div><br />";
tos to teda vyresil, ty uvozovky tam maji byt kolem celeho retezce, ne ze je vyhodis uplne
je blby se pokouset o neco takoveho pokud nemas uplne zaklady php

opravil jsem ti to sam
Dik....
ale porad to nefunguje...
zase's to tam sikovne pohno^H^H^Hkazil
uz me to nebavi, sprav si to sam:

echo <p><center>Nemáte potřebná práva pro vstup do této sekce!</center></p></body>
exit;


.... fakt tam musis dat uvozovky kolem toho retezce
No počkat, ale to cos tady dal teď ty, tam nevidím uvozovky kolem celého řetězce.Prosím, naposled to oprav, už dotoho ani nekouknu....
echo "<p><center>Nemáte potřebná práva pro vstup do této sekce!</center></p></body>";
exit;