sprava suborov

Neviete niekto co urobit s tym: ked som prihlaseny a chcem dat spravu suborov tak mi vypise okno kde treba zadat prihlasovacie meno a heslo, ale prihlaseny ostanem. Ostatne veci funguju normalne.
mam ten samej problem
to mi tak dělalo taky, ale přestalo to samo.
vážně netuším,
Tak koukám, že už čtyři dny to trvá! No to je úžasný.
tak co s tim? co treba to dat do pohody co?
JO to by bylo OK...
:-)
hmmm - me to trva uz skoro 2 mesice ... je to vopruz
zaroven mi nefunguje pripojeni FTP pres TotalCMD - nesouhlasi heslo

- copak s tim udelame ?
BALIN : Pravděpodobně s tím nikdo neudělá nic. Stejný problém mám i já. Nechce mě tam pustit ani přes FTP ani přes správce souborů. Když si chci nechat poslat heslo tak mi tvrdí že účet neexistuje.ale obsah tam je ....
Zkoušel jsem forum ===> odpověď žádná
Zkoušel jsem podporu => odpověď ==> Abych si zkontroloval správnost nastavení připojení ftp a abych si případně nechal znovu vygenerovat heslo.
Si připadám jak kdybych neměl za sebou ani 5 tříd ZŠ ... alespoň tak mi jednání ze strany administrátorů WZ připadá.:o/
Tak to nevim, jestli mi to dela to samy, protože ja se vubec nemuzu do spravce souboru dostat. FTP použivat nemužu a webove rozhrani nejde. Vzdycky po prihlaseni a zadani hesla se objevi "stranku nelze zobrazit", ale obsah tam je!Nechal sem si poslat nový heslo a furt to samý.
http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&search=%22Spravce+souboru%22&globalsearch=1&match=1&date=180&fldsubject=1&fldbody=1