Proč se mi nezobrazují obrázky?

Mám problém. Některé o brázky se mi vůbec nezobrazí a některé ano přitom cesta k nim je stejná. Zajímave je, že to začlo dělat od konce ledna.
Může te mi nekdo poradit! Jesti se Vám stalo něco podobného napište mi. Ja osobně jsem přesvědčen, že u mě chyba neni. Teda aspoň neměla by být, protože jsem to mnohoktát kontroloval. A už fakt nevím Skterých do kterých. Prosím poraďte.
Ráda bych se ti s tím pokusila pomoct, ale když neznám adresu, je to těžké... :-/
A mas spravne mala a velka pismena? Resil jsem podobny problem, a byla chyba v malych a velkych pismenech u tech obrazku...
newim jestli náhodou není chyby spíš v tom že když obrázky vkládají jednotlivě . . tag to je f poho . . ale když se udělá nějaká řada třeba aa11 - 85 tag to blbne . . newim . . mám s tím difné zkušenosti . . taky prosím o pomoc . . dííígy za každou pomoc kdyžtag na mejl magic-power@seznam.cz
Hele kámo jestli to mas treba ve formatu .jpg tak tam zkus napsat .JPG jako s velkymi pismeny je to rozdil zkus to
Ted teprve ctu forum.
Taky jsem musel pracne prepisovat jpg na JPG a OBRAZEK na Obrazek apod. Ale proc? Stranky jsem udelal naprosto stejne jako v minulych letech. Na pocitaci mi bez problemu fungovaly, natahnul jsem je pres FTP (Windows Commander) na wz a odkazy a nazvy souboru se zmenily (presne receno zmenila se u nekterych velikost pisma).
Rucne jsem je tri hodiny prejmenovaval.
Co je to? Co delam blbe?
Zde je Linux a ten rozlišuje velikost písma. Doma máš zřejmě Windows. Tomu to nevadí.
> Rucne jsem je tri hodiny prejmenovaval.

for i in *; do mv "$i" "`echo $i|tr [A-Z] [a-z]`"; done

?
:-))) Koho by napadlo si to naprogramovat.

Ale pravda. Parkrát jsem to použil. Sice né na přejmenování, ale na převod z něčeho na něco. Nechtělo se mi to předělávat, tak jsem si to prostě z blbosti naprogramoval. Z pár hodin je z toho pár minut.

Tomík.
Vzdyt i TC ma funkci pri uploadu na ftp server prevyst nazvy souboru na mala pismena..
Me se taky nektery obrazky nezobrazujou. na strance sem mel asi 12 obrazku 100x100px a zobrazilo se mi jich jen asi 8. zkusim jpg->JPG ale nevim. obrazky jsou pojmenovane n+1 (tj. napr. 01-99) => pry to blbne. pokud budete mit nejakou radu, rad ji uvitam … lostindream@volny.cz