MYIE2

Mám dotaz k MYIE2 - blokuje reklamy - v případě (v mém dost možné), že všichni uživatelé, kteří chodí na moje stránky ho budou mít tak mám smůlu, protože to nezapočítá přístup, co?

Jinak je 1000x lepší než Mrkvo$oft Errornet Exploder (i když je na něm postavenej....)
Tak mi napiš URL a otestujeme to.
A taky jaké počítadlo máš? Máš-li JS tak pravděpodobně jo. Prostě se na to mrknu, až mi napíšeš adresu.
jde o to, že to blokuje reklamu webzdarma, která je pro ně

"jedinou statistikou přístupů na váš web" - a když tam neni tak si kaput

treba mouse.wz.cz
Ta reklama si myslím je tam pořád. Je to kvůli tomu, že tam je kód wz. Obrázek když se nezobrazí, tak se svět nezboří. A navíc :

//Uživatel prostorových kapacit serveru WZ (nikoliv
host webových stránek) nesmí ovlivňovat počet resp. znemožňovat zobrazení reklamy...//

Ale pokud se používá MYIE2 nebo jiný SpyCleaner tak to ovlivňuje host a ne uživatel serveru webzdarma, takže se pravidla neporušují. Jsou porušena jen v tom případě, kdyby v pravidlech býlo (a není) :

//Uživatel prostorových kapacit serveru WZ ani host nesmí ovlivňovat počet resp. znemožňovat zobrazení reklamy. Návštěvník webových stránek musí být varován, že nesmí použít SpyCleaner, jinak byste vy i návštěvník budete nést následky (smazání webu).//
//Uživatel prostorových kapacit serveru WZ ani host nesmí ovlivňovat počet resp. znemožňovat zobrazení reklamy. Návštěvník webových stránek musí být varován, že nesmí použít SpyCleaner, jinak byste vy i návštěvník budete nést následky (smazání webu).//


--> tuhle větu jsem v podminkach nevidel.....?
Za to, ze browser z nejakeho duvodu (ad blokovani, vypnute obrazky, ...)nezobrazi banner, ti nikdo web nezrusi, to je nesmysl..
//Uživatel prostorových kapacit serveru WZ ani host nesmí ovlivňovat počet resp. znemožňovat zobrazení reklamy. Návštěvník webových stránek musí být varován, že nesmí použít SpyCleaner, jinak byste vy i návštěvník budete nést následky (smazání webu).//

To byl jen příklad toho, co tam NENÍ. Přečtěte si dobře ten článek ?!?
no tady uz je zrejme mozny vsechno....