FTP

Jsem úplný laik, co se týká FTP. Tak bych prosil někoho, aby mi napsal, co se kde, a jak musí nastavit, aby to fungovalo. Chtěl bych používat windows comander, jelikož nic jiného nemám...
spust ho...
klikni na ikonku FTP
tam dej nove pripojeni
relace - tam napis jak bude pripojeni udano v seznamu tvych ftp pripojeni
hostitel - adresa ftp.... ja napr.( ftp.neco.wz.cz)
jmeno uzivatele - to same jako adresa ftp... jen bez toho ftp (neco.wz.cz)
heslo - heslo jake jsi zadala
zbytek nech a dej ok

pote na to klikni a dej pripojit no a pak si ty stranky jednoduse pretahnes z disku na ftp ..... stejne jako je mas na webu
Když zapneš Commandera, vidíš v horní části panel s ikonkama. Zhruba pod položkami horního menu Konfigurace a Start se nachází červená ikonka FTP. Klik.
Objeví se dialog Připojení k FTP serveru. Klepneš na Nové připojení.
Vyskočí dialog ftp: popis připojení. Dáme se do vyplňování formuláře...

Relace: to je úplně fuk, nemá to na nic vliv, dej tam třeba Moje stránky.
Hostitel: pb.unas.cz (to je to, co dřív bývalo ftp.webzdarma.cz)
Jméno uživatele: pb.unas.cz
Heslo: tvoje heslo
To ostatní můžeš bez obav nechat nevyplněné. Klikneš na OK a jsi zpátky na dialogu Připojení k FTP serveru, ale teď už máš v seznamu nadefinovaných připojení připravený přístup na svůj účet.

Vybereš si to a klepneš na tlačítko Připojit. Chvíli se to připojuje a pak šup, jsi přihlášen. Vidíš klasické Commandeří okénko - v jedné půlce vidíš soubory na svém disku, v druhé soubory na svém účtu. Můžeš to začít přetahovat :-)
a hele...nechala jsem to chvíli neodeslané a... pozdě! :-)
Ještě odškrtni volbu "použití pasivního režimu(Jako www Browser)" je to v editaci ftpčka úplně dole...ciao
Ne, to nech naopak zatrhle, tim nic nezkazis...
nooooo jiiiiiisteeeeee aby Freya zase nenapsala neco delsiho :-)))))
Ja to zkousim pres Total Commandera a vzdycky mi to napise ze casovy limit spojeni vyprsel.
Nevite co s tim je?
M: Bud proxy server, nebo nejake spadle spojeni...