Zablokovany ucet

Přístup nebyl povolen, protože stránka nevykazovala přístup déle než 2 měsíce (po tu dobu nebyl zobrazen reklamní banner).
update: nebo banner byl umístěn v rozporu s podmínkami a potom berte toto jako žlutou kartu (po které následuje červená :-)
Účet je možné obnovit smazáním souboru .htaccess v domovském adresáři během dvou týdnů od zablokování. Pokud se tak nestane, účet bude po uplynutí této doby trvale zrušen.

>>> co to ma jako znamenat? nikdy jsem zadny soubor nijak neupravoval a me pristupy 15000 navstev hovori za vse.Mylim ze problem je na vasi strane a nebo se jedna o nejaky docasny problem ktery doufam date do poradku a nebo me prosim sem napiste o co se konkretne jedna-rad to napravim pokud je problem na me strane-diky za pochopeni.........
Mas tam tu reklamu?
ja mam dost podobny problem. Niekto prisiel na moje heslo na ucet (neviem jak) a zmenili vsetky udaje (mail, heslo ...) . Teraz sa nemozem prihlasit a oni maju nadvladu nad mojou strankou. Som nestastny a neviem co mam robit. Moj ucet je (bol) durmstrang.mysteria.cz .
Mohli by ste mi na tento mail poslat sucasne heslo aby som sa opat dostal na svoj ucet?
Prosimvás, neví náhodou někdo jak se dá tamezit někomu, aby si zabral váš web a rostahoval se na něm?!
Stalo se mi asi to samé co kolegovi předemnou. Přístup jsem zkoušel asi 40x a s několika počítači. Ani jednou se to nepovedlo. Takže vás tímto prosím, aby jste to prosím vrátili do původního stavu.

Pro administrátory:
Prosím vás. pošlete mi moje heslo od domény pokusy-s-php.webzdarma.cz
na adresu euroska@seznam.cz. Abyste mi věřili, že to myslím dobře ,moje jméno je Martin Mikšaník (je to na stránkách všude napsané :) ).
Kdyby přecejenom nevěřili, můžu jim poslat dokumenty, ze kterých stránky jsou!

PS: Jesli ten dotyčný co mi ten web odcizil chce vědět jak jsem to udělal, uchotně mu všechno řeknu.
1) Zvolit si nerozetnatelné heslo. Obyčejné hesla se snáze odhaluji.

2) Na stránce je email: miksanik@seznam.cz, zde euroska@seznam.cz.
No nevím, jestli ti někdo uvěří. Můžeš být vlastníkem stránek, ale dokázat to bude těžší.
To euroska:
Prosimvás, neví náhodou někdo jak se dá tamezit někomu, aby si zabral váš web a rostahoval se na něm?!
Prosimichbych poslete mi pristupy od vsech webu na WZ! Jsou totiz moje a nekdo se mi tady roztahuje.

Tak asi takhle to zni. A je toho cim dal vic. Pripada mi, ze tady nekdo zkousi jak se dostat k pristupum na weby. Indicie uvedene na strankach se nedaji brat jako prokazani identity majitele. A zdrojaky? Hi, tohle nacmaram za par minut.
Takze bud je tady nejaky hacker co se bavi, nebo je to pokus. A dost pruhledny, sazi na blbost uzivatelu a jejich tvorbu hesel.
Tak dobře, přepsal jsem se v mailu bo jich mám víc, ale kdyby mi nevěřili, tak mám všechny soubory od nich !

Ale už na to seru!
Mám podobný problém. Jak ho mám odstranit? Přes FTP se nemohu připojit. Mám si znovu stránky zaregistrovat?