Nejede registrace

Ahoj! Na kolikátý-že pokus mi má vyjít registrace účtu? Mailem mi přijde link pro "krok čtyři", kliknu na na to, a načte se stránka s upozorněním A, Lituji, zadaný kód není platný. B, Lituji, toto není platná e-mailová adresa. Zkuste to prosím znovu. Jak "není platná", je platná, moje..používám ji víc než rok..vždyť mi na ni přišel i ten potvrzující dopis.. Co to má znamenat? Grrr. Už to zkouším asi po dvacátý... PORAĎTE PROSÍM! Díííky moc.
..pokračuji, občas to taky napíše: Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici. A JAKO BONUS K TOMU:
Taková doména není v nabídce. Hmmm ... DÍKY ZA TO CITOSLOVCE, opravdu mi pomohlo.
a klikas spravne na ten odkaz? vim, ze nektere postovni klienty zalomi tu adresu a pak se na server ten kod dostane

denne to zvlada nekolik stovek lidi, takze to nemuze byt zas tak nezvladatelne :-)
Hurá! Pokus číslo 17vyšel! Založila jsem si novou e-mailovou schránku u téhož poskytovatele (centrum), opět mi došel ten důvěrně známy potvrzoévací dopis.. stačilo kliknout jako 16x peřdtím.. a tradá! Jede to. Jsem u bodu 5. Cantate et exultate et psalite omnis terra... :-p