Ako je to možné?!

Mohol by mi prosim vas, niekto vysvetlit, ako je mozne, ze nemozem cez web nahrat jeden mizerny subor .swf, ked ostatne subory .swf mozem nahrvat bez problemov. Chyba v subore urcite nie je, pretoze na disku to bezi normalne.
Zkontroluj kapacitu, jestli neni prekrocena.
Tomík: tentokrát ne, ale hezký pokus :-)

Bomfunk: asi je ten swf mizerný ... jak sám píšeš

ale vážně: i když tu byly jisté pokusy, křišťálovou kouli jsme nesehnali, takže když to nedokážeš popsat pořádně, nikdo ti pořádně neporadí
No, tak popisujem poriadne. Vytvoril som si vo flashi subor superelectric.swf, ktory obsahuje 496 kb zostrihane video bez zvuku, z toho objemu je vidno, ze to je len mizerna ukazka. Pri pokuse nahrat tento subor na web, my stale za par sekund nabehlo okno Stranku nelze zobrazit, ok pomyslel som si, tak skusim neskor. Ale neskor znova to iste, tak som skusil nahrat ine subory ako .htm a .swf a tie uz isli v pohode. Podarilo sa mi nahrat vsetko okrem toho jedineho suboru, a ten subor je v poriadku, pretoze na disku to normalne bezi ako ma. Takze tak
Chyba bude někde mezi židlí a klávesnicí...

Jak se tak zdá, tak problém nebude v transportu (jak by se z tvého popisu zdálo), ale v HTML kódu stránky, která má ten SWF zobrazovat. Pokud se mýlím, tak sem hoď log FTP klienta.

Jen pro jistotu: všechny názvy malými písmeny (i přípona), bez diakritiky a mezer.
Diki za radu, ale aj FTP mi nejak nefunguje. Vcera som preinstaloval windows, tak som si myslel ze to pojde ale stale nic