Pomoc s hudbou na webu

Mám na webu hudbu, ale nevím jak ji tam mám dat tak, aby hrála pořád i když kliknu na další čáast stránek beztoho, aby se pokaždé pustila znova?
IMHO je hudba na stránkách hovadina, ale když už na tom trváš, tak to můžeš vyřešit např. pomocí rámců...
presne, zarucena cesta, jak me jako navstevnika nas*at, je dat na pozadi hudbu. Nonstop neco posloucham, a nestojim o to, aby mi to nejaky snazivy webmaster rusil. Obzvlast kdyz nejde nijak vypnout -> odchazim z webu, at je sebeuzasnejsi
Jako zacatecnik sem hudbu taky za kazdou cenu chtel dostat na web, ale postupem casu jsem si uvedomil, ze hudba akorat rusi ctenare a nemuze se soustredit. Zkus takhle byt 10 minut na strance, cist si nejakej zajimavej text a poslouchat nejaky po*ný MIDI, jeste od nejaky infantilni zpecky ci zpevaka.
moje rec. myslete na to lidi, ze jsou na netu alespon dva uzivatele, ktere to rozciluje
Já bych řekl, že jsou na netu dva uživatelé, které to nerozčiluje a ti jsou hluší....
Zvuky na strance? Nikdy....
Někdy jo - ale jedině jako zřetelná reakce na uživatelovu akci
U některých supermegahyperkůl interaktivních flešových prezentací jsem ochotná tolerovat třeba cvaknutí při zmáčknutí tlačítka.
Ale hudbu na pozadí webmasterům neodpouštím ani tehdy, kdyby se mi ta skladba čirou náhodou líbila, protože v takovém případě si stejně radši opatřím empétrojku...