Opět problém s mysql

Mysql mi zase hlásí všeobecnou chybu, ale ani mysql_error() s mi nic neřekne. Začalo to dělat z ničeho nic, tak nevím, kde je chyba. Jedná se o stránky nebelvir.wz.cz. Předem díky za odpověď...
Tak teď se to zase samo spravilo. Jak rychle to přišlo, tak rychle to zase zmizelo, ale stejně by mě zajímalo v čem byl problém:)
Limit?
Asi nevím o jakých limitech je řeč:( Mimochodem už to zase nejede:) Možná je to tím, že bych měl ukončovat spojení s databází, že? Což nedělám...:)
James: ukonci se samo..
Tak to už potom nevím, čím by to mohlo být. Když se dívám do procesů, nepodaří se mi je zabít, že prý už jejich běh skončil. Tak nevím, čím by to ještě mohlo být. A limity by fungovaly jen hodinu, ale tohle nejede až na vyjímku celý den. Už jsem z toho docela nešťastnej:(
A ještě jsem se chtěl zeptat, k čemu je proces z počítače 212.71.128.85 .Má ho tam každý? Pořád se jakoby obnovuje, tak jestli to není kvůli němu, že si nemůžu nic vytáhnout z db. Fakt mě to štve a přitom jsem nic špatnýho neudělal:(
James: to je tvuj vlastni proces, kdyz se prihlasis k DB...
Tak díky za ten proces, ale pořád mi to nejede, to vážně nechápu...
Pořád to nefunguje ať dělám co dělám a NEJSEM SI VĚDOMEJ NĚJAKÉ CHYBY! Tak pokud si tohle čte admin, byl bych mu moc vděčnej, kdyby mi řekl, co se stalo, protože já už jsem bezradnej a navíc jsem nedělal nic se zdrojem a přesto to nejede...děkuju moc.
A teď se tam dívám, tak na hlavní straně databáze je chyba, že byly vypnuty některé funkce s propojenými tabulkami, protože PMA Database není v pořádku, ale z té dokumentace jsem nevyčetl, co by to mělo být. Dělá to tam všem, nebo je to jen u mě? A jak to odstranit? A ještě to tam hlásí, že obecné funkce relací byly vypnuty, ale nevím proč. Podívejte se někdo, jestli to tam máte taky, je to ve struktuře databáze úplně dole.
JAmes: to je OK, tam neni problem...