My_sql bude nebo ne???

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jestli uvazujete o pridani podpory my_sql do Webu Zdarma. Bylo by to fakt super a byly byste nejlepsi!!! Zdravim diky za odpoved
Zatim o tom neuvazujeme...
Hmm, take bych ho docela dost bral...
Mno tak to je ale velka skoda, ze o teto sluzbe neuvazujete! Mysql se dnes pouziva dost casto a samotne php mnohdy nestaci!!
Tak zrovna hledám server kam bych dal svoje rozrůstající se staránky heroes.kgb.cz , a už sem uvažoval o Vás ale vyžaduji MySQL, ale jak vidim tak to asi nepude.
Stránky totiž pracujou s databází a současnej server nestíhá. Přeci jen tam mám pár tisíc přístupů za měsíc.:))

Tak až se rozhodnete MySQL používat zdarma tak dejte vědět třeba se přestěhuju.:))

Kal_Kal
No prave ...kdyz ho zavedem tak ten nas server nebude stihat taky :))
No to je taky pravda, ale KGB stíhá s výkonem serveru MySQL, jen je to poslední dobou líný při stahování stránek a dat.:((
No tak prejdete na placeny web a mate to, co byste zadarmo jeste nechtel.
Nebo jdete na Crolink.cz, tam je vsechno zadarmo. MySQL, 50MB mista (Ale klidne vam tolerujou i prekroceni), vlastni news server se zakaznickou podporou! A ochotny lidi:o).
Ja jsem spokojenej, az na par vroubku. Jo a chystaj podporu Pythonu a casove spousteni scriptu - to uz bude docela bomba. Stale vse zadarmo!