Přesun serveru

Přesun serveru měl trvat hodinu, ale už trvá 2 dny, hodláte s tím něco dělat? Nebo si mám své stránky umístit na jiného poskytovatele?
funguje to tak nevyhrožuj :)
Ziko: Jo jo, jdi si hledat nového poskytovatele. Takovou drzost jako přesun serveru by si nikdo neměl dovolovat. Hanba!

..ach jo.....
mě to nejde vám jo? :-O
Me od vcerejska nefunguji databaze MySQL a nejde mi FTP server, nevite proc?
nn nevim me to taky njede:(
LOL
Nejde to už skutečně dlouho!

Pokud se dá misto puvodniho jankovy.nazory.cz tohle www.jankovy.nazory.cz, tak vše funguje - čili chyba je evidentně u admina.
Nejede mi FTP jméno.... heslo...vše OK a nic ...hláška ,že s tímto jménem se není možné přihlásit...děje se něco?Písněte někdo...už z toho teču...
Mám ten samej problém...na FTP zadám jméno...heslo..............login incorect. Potřeboval bych hlavně vědět jestli je chyba na moji straně nabo to je tim přesunem serveru, a kdy už to pujde......jinak je vše OK ..
ano, chyba je s nejvetsi pravdepodobnosti na vasi strane

pokud napisete neco konkretnejsiho o vasem nastaveni (nejlepe s uvedenim logu ftp klienta), budeme se snazit pomoct
taktéž, nejde se mi přihlásit přes FTP, zrovna to potřebuju dost nutně.
Mr. Hruza - Ty jsi asi Bulhar.....

Admin ti napíše : "pokud napisete neco konkretnejsiho o vasem nastaveni (nejlepe s uvedenim logu ftp klienta), budeme se snazit pomoct"

A ty napíšeš : "taktéž, nejde se mi přihlásit přes FTP, zrovna to potřebuju dost nutně."

To, že to potřebuješ nutně je opravdu velmi konkrétní a to, že se ti přes ftp nejde přihlásit je ještě konkrétnější......

Co kdybys třeba napsal, co ti píše ftp klient za chybu?! nebo tak něco....

....Ach jo... no.2
btw. Docela obdivuju lidi, co ještě do rubriky --podpora-- občas nakouknou nebo dokonce na ty (většinou) přitroublé a stále se opakující dotazy odpovídají....

Takoví lidé by měli být blahořečeni, alelujáá....
On se přesunuje (přesouval) server? Já jsem nic nezaznamenal, vše funguje bez chybičky tak jak má...
Všechny tyto problémy by měli nyní v pořádku !
Na tomto serveru má mnoho mých známých weby a společně jsme to testovaly.
NEVYHROŽUJTE PŘESUNEM WEBU - evidentně jste si při registraci nepřečetli podmínky, že ?