Stránky se neaktualizují a nefunguje applet

Zdravím,
přesunul jsem naše www ze sweb na webzdarma a vše jede ok, přes FTP se vklidu připojím, ale když aktualizuji nějaký obsah, tak tam furt je ten starý a hlavně když dám aktualizovat, už mi nenajede Java applet a musím to otevřít v novém exploreru a někdy to nejede ani v něm. www.xeranthenum.wz.cz díky za radu.
Cache?
<HTML>myslíš keš ? :-)
kdysi jsem četl nějakou diskusi na root.cz, kde se jim tohle strasně nelíbílo a od té doby se mi ta česká verze líbí ještě víc

paax: zkus ctrl-r resp. F5 (zalezi co pouzivas za prohlizec)</HTML>
IE 6, po zmáčknutí F5 mi najela už jen půlka, nepomáhá to...
Jo a u toho appletu se mi furt píše Loading... ale nic, na swebu to jelo bez komplikací, tak to musí být způsobenu wz, ale netuším jak ...
Taky nechápu, proč se to neaktualizuje v reálném čase... je na to nějaká racionální odpověď ?
Ne... sorry, podmínky máte sice super, ale já dám raději přednost spolehlivějšímu provozu webové prezentace naší kapely.
Ostatní stránky jedou. Takže asi tušíš, co chci říct ...
Jo, to je možné, ale moje ne a není k tomu, aby nefungovali důvod, tak jsem to už stejně přesunul zpátky na sweb a fungují bez sebemnšího zaváhání. Jen mě napadlo, jak se dá zrušit ten účet, kerý jsem tady vtvořil ?
Mám již více než 4 roky registrovanou doménu na serveru webzdarma, v té době to byla mimochodem nejlepší nabídka na českém internetu, a nikdy se mi nestaly žádné výše zmiňované i jiné problémy co se popisují jinde. Jestliže je Váš závěr takový, že si dáte stránky jinam, Váš problém, ale veskrze JE TO JEN VAčí VINOU A ZKURV.... KONFIGURACí VAšEHO OPERAčNíHO SYSTéMU, takže už si furt nechte těch výhružek nesch... krypl....
Sorry, ale jsem už tím fakt rozhořčen
Vymažte keš :-)
Hele, nic proti, ale se stejnou konfigurací svého pc nahrávám i na jiné servery stejnou cestou tedy FTP a hned to na webu bylo aktuální. Zajímavé je, že to nešlo ani u mě v práci, ani známým, kterých jsem se ptal, ale asi máme všichni tu zkur. konfiguraci, další slova je pod mou úroveň komentovat pane chytrák. Já nikomu nevyhrožuji, jen jsem informoval dotyčné dopisující, že se dál nemusí obtěžovat odpovídat. Jinak vám gratuluji k funkčnosti ... já to štěstí neměl a zkoušet to již ani nebudu
dialup.iol.cz .. mozna je chyba tady :/
Spravuji mnohé jiné stránky, tento problém se opravdu vyskytl u mnohých uživatelů. ALE, problém byl v konfiguraci bu'd webových stránek, ale častěji prohlížeče. Zkuste si nainstalovat jiný prohlížeč než je ten co obvykle používate.

Většinou, když se prý na nefunkční stránky podívám, Všechno jeje, ale jim prý ne, tak nevím kým to je.
Jo, to je možné, ale hodně lidí používá IE6 upgradnutou na nejnovější verzi, stejně jako já... bral bych univerzálnost. Pro zkoušku jsem ty www uploadnul na server www.lavio.cz (jen na test) a fachalo to... více tomu už bohužel nerozumím. Možná chyba je v použití toho Java Appletu, ale bůh ví... ale máte to už jedno... až ty www začne dělat odborník, za kterého se nepovažuji, tak ať se stará. Možná to zkusím, až buhu mít 24.hod. přístup na net, teď přes modem to je zdlouhavé a drahé, nemám tolik peněz na zasraný tekecom, abych si s tím pohrál...