Problémy s otevíráním stránek v IE

Funguje mi zobrazování stránek v IE. Ale pokud v IE5 kliknu na odkaz na stránce, tak mi IE 5 napíše chybu. Pokud se o to pokusím v IE6 tak se mi stránka nezobrazí vůbec. Stačí pak stránku obnovit a je to v pořádku. Slyšel jsem že se tento problém už někde vyskytl, proto mi postačí odkaz na příslušné fórum. Nebo popis řešení.
Jaká chyba se zobrazila!

Uvádějte dotazy konkrétně !
IE nemůže otevřít serwer : adresa
Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
Ale objevuje se to jenom někdy, opravdu to nechápu.
zkus www.jiribrzobohaty.wz.cz
Nepouzivej IE, udelas nejlepe...
hahaha.... Se mnou by nebyl takovej problém, ale co ostatní uživatelé ? :)
<HTML>ja mam v IE vse OK</HTML>
Zkus se zaregistrovat a prihlasit, potom proklikavat mezi odkazy. V IE6 se občas nezobrazi stranka a v IE5 to obcas napise chybu. Bude to problem asi v session.
nebo v pomalem pojeni (co pouzivas je vidim vse ok) i po registraci a prihlaseni je vse ok
<HTML>Zkus alternativni prohlizec ... IE pokud stranka vytimeoutuje tak prste flakne stranku nelze zobrazit inteligetnejsi prohlizece ti to napisou ze operation timeout ... napriklad mozzila [firefox], opera ... a dalsi :)

Lukasik</HTML>
Zamilovany Lukasik: Nepise se Mozzila ale Mozilla...:-)
Ja mám doma připojení rychlostí 192 kb. A stránky z WZ se opavdu načitají hodně pomalu. A někdy stránka se a ni nezobrazí. Hlavně v tuto dobu.
Když surfuji po jiných stránkách na webu tak to jen tak fičí. WZ je opravdu hodně přetižený. Dívim se, že ještě pořád umožnujou nové registrace.
A už se konečně přestaňte vymlouvat na IE.
Roman: to neni vymlouvani, ale realita :)
IE sucks (dost)
Mozilla rulezzzzzzzzzz
:-)
IE je špátný, áánóó ?!? 8-)