Nemůžu se napojit přes FTP

Nezapomen, ze skutecna velikost neni prosty soucet velikosti souboru, ale soucet velikosti obsazenych clusteru...
...souboru z Cute FTP... napr. pri pokusu o smazani souboru to vypise tohle:

STATUS:> Downloading...
STATUS:> Transfer complete.
STATUS:> Connecting to http proxy server 192.168.1.235:3128 (ip = 192.168.1.235)...
STATUS:> Requesting server...
DELETE /CEBARDN.TTF HTTP/1.1
Host: berunky.wz.cz:21
User-Agent: CIS TE/1.0
Connection: Keep-Alive
Authorization: Basic YmVydW5reS53ei5jejoqKioq

STATUS:> Receiving reply...
HTTP/1.0 400 Bad Request
Server: squid/2.5.STABLE4
Mime-Version: 1.0
Date: Wed, 12 May 2004 12:19:06 GMT
Content-Type: text/html
Content-Length: 1164
Expires: Wed, 12 May 2004 12:19:06 GMT
X-Squid-Error: ERR_INVALID_URL 0
X-Cache: MISS from proxy
Proxy-Connection: close

help, Sojkovce, help!
Jo,a kdyz zkusim smazat soubor pres webrozhrani, spadne mi to na logovaci site... tak se prestante hadat se strakou jestli ma 50 mega nebo jen 49 a vyjadrete se konecne k tomu,na co si tu stezuje 90% prispevku, to mate to ftpecko pretizeny nebo co? Je ten stav trvalej nebo s tim budete neco delat? Chovejte se ferove,ja potrebuju, aby to chodilo, jestli je tohle u Vas dan za bezplatnost sluzby, zkusim to jinde nebo si zaplatim,ale neco k tomu reknete...
sypu si docasne popel na hlavu... nemuzu vyloucit, ze je to v nastaveni nasi proxy... :-)
dusan: Dam hlavu na spalek za to, ze to tak bude :-)
OK, ja o ni prijdu, proxyna podporuje jen prohlizeni... :-(
A jeste mam tu drzost zeptat se na jednu vymozenost:
Updatovat fotoalba pres webftp je sileny, neni nejaka moznost poslat nebo natahnout nekam treba zip nebo neco podobnyho?
Dlho som pozivala FTP a fungovalo to, teraz sa pokusam a nejde to. Postupovala som presne podla pokynov admina, ale stale mi to vyhadzuje hlasku "host not found" a pritom som zadavala meno hosta aj heslo spravne. Tak kde je problem?
Mozno by pomohlo keby admin vypisal step by step postup.
JanaR: Problem bude v DNS serveru tveho ISP
Hmm, vies mi poradit ako presne mam nastavit Total commander? Mozno si len vyberam zlu moznost - ked zaskrtnem ze idem cez firewall tak to zas vyhodi "Connect error5" ...
Vyskrtni proxy server a zaskrtni Pasivni rezim..