Nemůžu se napojit přes FTP

Na web se normálně dostanu, na FTP to nejde. Divím se tomu, že dřív to šlo a teď ne. (přihlašovací údaje mám ve Wincommanderu uloženy včetně hesla)
FTP server je stejny jako jmeno...
Jo, uplne stejny problem. Proste FTP prestalo reagovat. Kdyz se pripojis pres WEB a pak das zpravu souboru nebo jak se tomu rika, tak te to vykopne pryc.

Neco s tim delaji?
Naprosto stejný problém, opět mi jde přístup na web pouze přes webový rozhraní, ale přes FTP (total commander) to nejde.
Presne tak, doufam ze s tim nekdo neco udela. Uz mi to nejede dobry tri dny.
to nejde ... mas to rozbity
kdyz nenapises neco konrketniho, nikdo ti neporadi
Divné. V pohodě se to připojí přes FTP, dělá to jako že se to uploaduje a přitom se to neuploaduje. Když se podívám do logu, tak je tam errorová hláška ?Quota exceed?. Na mojí straně se nic nezměnilo, takže se něco změnilo na straně webzdarma. Otázka je co. Moje jméno je elektrostraka.webzdarma.cz
Už to nefunguje dost dlouho. Asi týden.
Elektrostraka: Doslo ti misto, 50 MB mas jiz zaplneno...
fakt divny taky mi nejde se pripojit na web pres FTP
HELP! message ...časový limit vypršel...co je to za blbost?! Vždy to fungovalo, najednou nejde nic.
Honza: Kdyby ses trochu podíval na poslední thready tak zjistíš, že všechny weby na webzdarma kromě .wz.cz mají výpadek
web. rozhraní už jede, ale ftp stále háže chybu. tak počkáme
Už to někomu jde ?
mam stejny problem jako Yabos.
Dám správce soubor - vytvořit adresář a následuje vyhazov a nové logování. Ani přes ftp mi nejde vytvořit adresář.
Uplně stejný problém nemůžu se přes totalcomander připojit chyba:530 Login incorect přitom mam vše uloženo v totalcomanderu.Nechapu!
DOcela bych uvital, kdyby reagoval nekdo z adminu. Protoze ja mam ten samy problem - FTP pripojeni ulozene v Total Commanderu najednou prestalo fungovat
Chci se připojit přez FTP(uloženo ve Windows Commandru), ale ukazuje mi to 530 Login incorect. Uklidňuje mě jen fakt, že nejsem jedinej.
No no, tak už se mi to zdá přeci jen trošku dlouho. Kdy asi tak to FTP bude zapnutý?
Aha, tak oni zas už nejdou ani stránky...
To mate dobry že se vam to povedlo rozjet pres total commandera, me to haže chybu furt.
A s tim FTP pres prohližec by si fakt mohli pohnout, melo to udajne bejt opraveny už minulou noc
Komu to ještě nejde přes FTP, tak to udělejte podle rady Sojkovce: host dejte stejný, jako user. Díky
Pro ty co používají commandera na přenos FTP. Rozchodil jsem to po zaškrtnutí políčka " použít pasivní režim přenosu " (jako WWW browser)
Tak jestli mi nejde upload přes FTP proto, že mám zaplněno všech 50 MB, tak se nabízí otázka, proč funguje upload přes web, že ano? :)
Nevím sice kolik místa zabírám, ale pokud by skutečně FTP nešlo z tohoto důvodu, tak by to znamenalo, že existuje velmi jednoduchý způsob, jak toto omezení obejít.
Ach jo... :/
Teď jsem se díval, kolik místa zabírám. Napočítal jsem 48406301 až 4851066 bytů, což nepřesahuje 50 MB. Tak buď jsem špatně sčítal, nebo jsem něco vynechal a nebo je to něčím jiným.
V každém případě upload přes web mi funguje bez problémů.