Zrušení reklamy

Měl bych o to zájem, ale nevím, co mám pro to udělat!

reaguju na novinku z konce dubna
jj taky sem si to ted cetl,
fakt by nebylo spatny o tom vedet neco blizsiho, ale kde to je :(
Mám pocit, že to bylo od poskytovatele předčasné. Už 2x jsem jim psal, že chci reklamu vypnout a taky potřebuji vědět, kolik to bude stát. Do dneška nemám ani odpověď. Bohužel, reklama na webu je tak rušivá, že budu muset dát web jinam. Je to škoda, chystal jsem se využít i databázi.
Mysql jim facha, ale taky ma vypadky. ale jinak je to tu w poho. S tema rklamama je to skoda, no :(
NisaCapoeira o to má taky zájem a už jsme taky psali e-mail a do jiného fóra a reakce zatím žádná. Snad to znamená, že na tom pracují!
tak co? Ještě by ste mě sem mohli napsat, kolik byste byli ochotni měsíčně za zrušenou reklamu plati!
Od principu mi reklama nevadi, ale měl bych zájem o ochranu před spamem a viry na mailu, vyšší kvóty na databázi a hlavně o větší spolehlivost. Stránky Jitřní země jsou nekomerční, takže těžko sem mohu psát, kolik bych byl ochoten platit. Navíc je to o poměru cena/užitná hodnota, takže musím napřed vědět, co všechno za ty peníze dostanu. (zeme.mysteria.cz)
ja tak 50 kč/měsíc
600-800 ročně (všechny zahrnuté výhody).
nevím, ale podle mně by to tu mělo být už od 25.5., protože v ten den má WZ 4. narozeniny :-)