"Zaseknutí" výpisu z databáze

Zdravím,
mám takovej problémek na http://oahb2002.wz.cz/vzkazy.php, prostě se nevypíše plný počet záznamů z databáze, ale dokonce se generování jakoby zasekne a ve zdrojáku výsledného html není žádná varovná hláška. Dříve to chodilo v pohodě, nezměnilo se nějaké nastavení na Webzdarma? Prosím, poraďte, čím by to mohlo být a jak to vyřešit.

SonIX
<HTML>dela to ten flush(), zakomentoval jsem ho a jede to, ale moc mi ted v tom horku nedochazi, proc to vlastne dela problemy :/

vypada to, ze si s tim nejak nevi rady mod_deflate z apache - pokud neni v requestu 'accept-encoding: gzip' tak to jede fajn i s tim flush()-em

a ted babo rad

(nicmene aby bylo jasno, ten skript za to nemuze, jen vyvolava tim flushem chybne chovani serveru - aspon to tak zatim vypada)</HTML>
Díky Míro,
myslim, že se obejdu bez toho flush()-e, takže to nechám bejt zakomentovaný...

Kdybys měl chvilku, tak by mě docela zajímalo, k čemu je ten mod_deflate, apache jsem nikdy moc nastavovat nemusel:(, i když bych se to rád naučil...

Ještě jednou díky.
SonIX
mod_deflate je cast apache, ktera transparentne komprimuje vystup posilany klientovi (nejen html soubory, ale i vystup z php skriptu)
bezne to dosahuje zmenseni na petinu az desetinu velikosti
(v zavislosti jak je tvuj html kod "cisty")

samozrejme to funguje jen kdyz si o to klient pozada pomoci hlavicky Accept-Encoding: gzip, deflate, compress ...

jenom mi neni jasne, jak to souvisi s tou chybou, zrejme to komprimuje jen ten vystup pres provedenim toho flushe