Výpadek MySQL (překročen počet dotazů)?

Tak by mne zajímalo, co se děje: Rozpadají se mi stránky (Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/mysteria.cz/z/zeme/trlayout.php) Přitom jsem nic neměnil. Databáze při pokusu o administraci přes phpMyAdmin se dozvím, že User 'zeme' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 6000). Jak je to prosím možné o půl sedmé ráno!
Mimochodem, projevil jsem zájem o "rozšířenou verzi" hostingu, doufám, že tam se to stávat nebude.
Děkuji za informace.
Jiří
to znám - mám stránky pro 32 lidi a hodilo mi to stejnou hlasku, newim, asi zatezujem databazi ;)
To je snad nesmysl, ráno jsem měl na počítadle 10 návštěv, jak to mohlo zatížit databázi? Normálně mám za den kolem 150 návštěv a vše jede v pohodě. Teď už to taky jede a mám na počítadle za dnešek 50.
Mimochodem, na tu rozšířenou verzi zatím support vůbec neodpovídá, mrzí mne to!
Mně se to stávalo když jsem byl na webu jen sám, a nasatvoval příliš rychle v nasatvení (phpnuke).A jinak na fan.wz.cz jim to během večera vypadne občas i 10 krát ! Mají moc návštěv.Poto zkušenosti jsme se náš kvalitní web přestěhovali na doménu www.fancz.net a hostujeme u hostingzdarma.cz a ty narozdíl od pipni.cz nemají omezený počet dotazů do DB.