Reklama by mohla chvíli počkat

Nemám osobně vůbec nic proti vložení reklamního pruhu do stránky.Nakonec jsem s tím i sama souhlasila při zakládání webu.Ale proboha proč není třeba den času pro nastaveni nového webu aby se dalo všecko v klidu odladit na sql databázi?Myslíte si že by se WZ zhroutil bez reklamy třeba na mém webu, kdyby hned poté co doinstaluju redakční systém, do všeho co v něm je nenacpal váš robot reklamní pruhy?A navíc se docela divím tomu že to dělá, když mám v nastavení zatrženo vkládání reklamy na úvodní stránku a tou je index.html.
Dejte prostě lidem trochu času pro nastavování a my si už potom sami v klidu umístíme kod reklamy kam se to ve stránkách nejlépe hodí.Myslím si že by se to zařídit dalo, kdyby bylo dostatek dobré vůle na obou stranách.
>>Ale proboha proč není třeba den času pro nastaveni nového webu aby se dalo všecko v klidu odladit na sql databázi?
ehhhh, co na tom chces doladovat?;o)).

>>Myslíte si že by se WZ zhroutil bez reklamy třeba na mém webu, kdyby hned poté co doinstaluju redakční systém, do všeho co v něm je nenacpal váš robot reklamní pruhy?

Todle muze rici kazdej, nakonec by tu nemel reklamu nigdo;o). A btw je tak slozite dat, aby se banner daval pouze na uvodni stranku?:))).


>>A navíc se docela divím tomu že to dělá, když mám v nastavení zatrženo vkládání reklamy na úvodní stránku a tou je index.html.
Tag to mas blbe nastavene;o)). Me to nigdy problemy nedelalo:))

>>Dejte prostě lidem trochu času pro nastavování a my si už potom sami v klidu umístíme kod reklamy kam se to ve stránkách nejlépe hodí.
Hehe, gdyby takovejhle byl kazdej... to by byl svet:))). Jinak pokud si to chces presne nastavit tak udelej todle, dej nastaveni reklamy -> banner zobrazovat pouze na uvodni strance, stranka je ve framech a hlavni soubor se jmenuje reklama.php [to samozrejme neni pravda {tedy asi} ale postaci to:)))] ted vytvor soubor reklama.php a tam gde budes chtit reklamu napis:

<?
require("reklama.php");
?>


a budes jit tam mit:))))))

>>Myslím si že by se to zařídit dalo, kdyby bylo dostatek dobré vůle na obou stranách.
Inu, rekl bych ze mira ma snama obcas az moc dobre vule;o). Ale penez je z WZ malo a uzivatele nejsou fsichni takovy jako ty...:((.

Lukasik
Hmm....Pan "Dokonalý"

To jen my idioti musíme aplikace dolaďovat až na webu.
Zdá se, že Lukasik je neomylný a během programování neudělá jedinný překlep, že?

Mimochodem souhlasím s tím, že proužky by se mohly vkládat po jisté době (cca 30min)
Stačí totiž, když smažete obsah webu za účelem uploadu nové sady stránek a nedej bože nahrajete index.htm az jako poslední. To je pak radosti na Starém bělidle, když je reklama namamlasená i do výsledků anket a počítadel!
Já teda nevím. Jsem tady na WZ skoro od svých začátků (mno, začátků s PHP ne s HTML) a za celou dobu jsem neměl problém s umístěním reklamy a to jsem ani nemusel použít PHP a includovat ji tam. Patřím do skupiny lidí (sorry admine, ale už si doma server a PHP konečně nainstaluju) co to tady ladí a nemám problém. Myslím, že nastavení umístění reklamy snad v administraci zvládne každý trochu počítačově gramotný člověk. Počkat chvíli s umístěním reklamy považuji za blbost a složitě realizovatelné.
Milý Lukašíku,třeba ti problémy nedělá reklama nastavená na první stránku, mě to ale potíže dělá a blbá taky nejsem až tak, abych si to neuměla nastavit pro umístění reklamy na první stránce.Zatrhnout zatržítko ještě zvládám.Kapišto?Zato jak vidím máš strašný problém se psaním v češtině, protože to tvoje blábolení je taková sposta pravopisných hrubek, že by moje češtinářka musela hnusem nad tvou slovní ejakulací zvracet minimálně celý zbytek tohoto měsíce!
Když jsi takový odborník, že tobě jde všecko v pohodě, ráda ti umožním to potěšení z instalace redakčního systému o což se snažím já a jeden můj známý, o kterém se rozhodně nedá říci že by nebyl schopen nainstalovat a rozjet redakční systém nebo cokoli jiného.Ale patrně to holt nebude odborník tvé velikosti a proto se tedy zítra obrátím na tebe a ty si s tím jistě už hravě poradíš.
Jistě ti nebude dělat problémy to, že sotva že se zmiňovaný RS přenese na server, je ihned prošpikovaný reklamou a to tak, že jsou jeho php scripty k ničemu.No, jsi odborník tak to pro tebe jistě nic nemožného nebude a ukážeš nám všem co v tobě dřímá za talent.Platí Lukasíku?A neboj se, zítra ti pošlu meilíka abys věděl kdy můžeš začít se svou prací!
Nojo, pochop ale že je přeci jenom trochu rozdíl mezi tvýma stránkama do kterých asi jenom vkládáš pár scriptů a mezi redakčním systémem.Říká se přeci že hodinky nebo holinky jsou jedno, protože so oboje natahuje ne?A protože tobě opravdu stačí zadat vkládání reklamy někam do hlavičky na prví stránce, zatím co redakční systém jak možná víš, má v sobě už sám od sebe pro reklamy umístěný plugin, tak než se po instalaci do tohoto systému stačíme přihlásit aby se dal plugin nastavit na zdejší reklamy, je po celém RS veta.Už prostě nefunguje protože jsou jeho soubory s scripty robotem tak zasemeněné, že jsou v háji a jsou nepoužitelné.
>>To jen my idioti musíme aplikace dolaďovat až na webu.
Sem nepsal, taky toho dost doladuju az na webu... ale jak jsem napsal vyse navod jak dat reklamu kam patri:)). Prvni vec co na WZ udelat:o))

>>Zato jak vidím máš strašný problém se psaním v češtině, protože to tvoje blábolení je taková sposta pravopisných hrubek, že by moje češtinářka musela hnusem nad tvou slovní ejakulací zvracet minimálně celý zbytek tohoto měsíce!

Neboj, to moje cestinarka dela taky;-D))).


no, zadarmo ani kure nehrabe...;o)). A nevim, robot ti tam jentak z legrace reklamu asi nebude rvat... => mas to blbe nastaveny no...:o)). Nebo si to nastavila az pote, co jsi tam nahrala stranky a robot se o smazani reklamy jiz nestara...

Lukasik
4RT: Dík za hodnocení mých stránek. Uznávám, že moje osobní stránka moc skriptů neobsahuje, nicméně to není jediná stránka, kterou jse v životě udělal. Bohužel redakční systém (vlastní výroby) mám přístupný jen pro vyvolené, takže se nemůžeš bohužel podívat, že to funguje i tak.
Znovu opakuji, že s reklamou není problém a stačí ji v administraci správně nastavit. Jak, to tu již mnohokrát popsal Lukasik (měl by si ten způsob s použitím include patentovat :-)) Velmi obsáhle je to také popsáno v podpoře. Z těchto důvodů to tu již nebudu opakovat.
Btw: Já hodinky nenatahuju, mám je na baterky.
Pokud hodláš dělat narážky na složitost mých stránek, tak si to laskavě odpusť, nebo si to nech na dobu, až ten redakční systém bude Tvoje vlastnoruční práce. Pokud si myslíš, že jen plácám, tak mi dej své heslo a zdrojové soubory a já Ti stránku zprovozním bez jediného problému s reklamou. Druhým způsobem je mi dobře zaplatit a naprogramuju Ti redakční systém sám, který svoje reklamy nepotřebuje.

Pokud tenhle příspěvek působí trochu rozladěně, tak je to pravda, jelikož kecy o holínkách a hodinkách mě moc nepobavily.
<HTML>je toho tady hodne tak se nezlobte ze to nebudu cist cele

> Myslíte si že by se WZ zhroutil bez reklamy třeba na
> mém webu, kdyby hned poté

ono by se prakticky nic nestalo i kdyby se to vyplo uplne

> Stačí totiž, když smažete obsah webu za účelem uploadu nové sady
> stránek a nedej bože nahrajete index.htm az jako poslední. To je pak
> radosti na Starém bělidle, když je reklama namamlasená i do výsledků
> anket a počítadel!

to zni, jako kdyby se ta reklama pri nastaveni "nahoru" a neexistenci indexu vkladala do kazdeho souboru ... coz je nesmysl, v tom kodu to tak neni a pro jistotu jsem si to ted i odzkousel

takze: neni mi jasne kde je podle Vas problem, ze by se s tou reklamou mohlo pockat je pravda, ale zas na druhou stranu by to cloveka asi prekvapilo, kdyby tam nahral nejake stranky a pak se to bez jeho vedomi zmenilo nekdy pozdeji (treba i do nejake nevzhledne podoby)

takze prosim o _strucne_ a srozumitelne vysvetleni o co jde</HTML>
>...pro jistotu jsem si to ted i odzkousel..

Stalo se mi to asi před 4 měsíci.
Od té doby nahrávám index jako první, takže je možné, že to byla buď náhoda, nebo se mezitím změnil systém vkládání reklamy.
Už to je v pořádku.Přišla jsem taky na to že se musí nejdřív nahrát index.html aby to bylo v pořádku.Jakmile tam není, potom se stane to co se stalo u mého RS a to je bez legrace mazec.Nebudete možná věřit, ale skutečně se reklamní bannery doslova nacpaly snad s vyjímkou gifů do všech ostatních souborů:) No a to mě docela šokovalo, to se nedivte pánové a ani Vy pane admine.
Jinak jak se mi to jeví, služby jsou tady solidní a to je fajn.Díky za to že Webzdarma vůbec existuje. I ta reklama se nakonec překousne:)

Když už vlastně o reklamě mluvím, mám dotaz.Používám RS Xoops a ten má vlastní reklamní funkce do kterých se dá přidávat banner od zájemců o reklamní kampaně, třeba právě na mém webu.Nevíte náhodou někdo jak by šlo vložit bannery od wz.cz do tohoto interního reklamního systému v Xoopsu?Nemusela bych potom před zobrazením vlastního RS nechávat zobrazit právě ten index.html s obrázkem.
>...reklamní bannery doslova nacpaly snad s vyjímkou gifů do všech ostatních souborů...

Hmm... Co jsem říklal?...
<HTML>moc me to nepresvedcilo, kdyz jsem to zkousel sam, tak to fungovalo jak ma
pokud jsi nemela nastavene vkladani banneru dolu tak tomu opravdu nerozumim

muze jeste nekdo dalsi potvrdit, ze by se to chovalo takto ?</HTML>
Přeci nemám jediný důvod proto abych si něco cucala z prstu? Jak to bylo, tak to popisuju. Nakonec jsem to oblafla docela pěkným obrázkem v index.html :)
Asi to bude ode mě znít tvrdohlavě, ale když se reklama nastaví nahoru na úvodni stránku, tak se prostě nikam jinam nešoupne i kdybych to tam dal jakkoliv.

A abyste si to mohli ověřit, tak s koukněte na bluepro.wz.cz/phpinfo.php
Smazal jsem celej web a nahrál tam pouze soubor phpinfo.php. Tudíž tam není index.php. Přesto se výše uvedená stránka zobrazí vpohodě bez reklamy. Dejte mi vědět, až si to prohlídnete, abych tam moh vrátit původní web.

Tím doufám potvrdím adminova slova. Byl bych pak rád, kdybyste to vzali zpět.
Dodatek pro R.T.: Nemusíš nic oblafávat úžasným obrázkem v index.html (navíc takto porušuješ pravidla). Co takhle vzít si k srdci slova "Pana úžasného" Lukasika, použít jeho způsob a umístit reklamu kam chci. Hm? No jen jsi tím dokázala, že to prostě neumíš nastavit v administraci (o čemž vypovídá i Tvůj způsob "oblafnutí", který nám dává pouze zapravdu).
>>Nevíte náhodou někdo jak by šlo vložit bannery od wz.cz do tohoto interního reklamního systému v Xoopsu?
Sakra, ja si pripadam ze to tady pisu zbytecne...:(((. Nefim sic, jak je udelanej ten ten Xoops, ale co troska zapremejslet? jedna moznost je trebas nacpat tu reklamu do reklama.php, ten soubor nepouzit akorat ho otevrit, zkopirovat zdrojak reklamy a vlozit do xoopsu a pouzivat...!

ad reklama na fsech strankach, dle me je to taky blbost... nigdy se mi to nestalo pokud jsem to nemel blbe v administraci nastavene

Lukasik
Ad Xoops: Mno, s xoops nemám zkušenost, takže zde bych se na to musel lépe podívat. Každopádně ale tak, jak by sis to představovala by nevyhovovalo podmínkám na WZ. Adminovi by to sice asi zas tak nevadilo a domluv se s ním jak chceš, ale oficiálně bys tam měla mít jeden reklamní pruh od WZ a pak ten další (či kolik jich chceš) ze svého reklamního systému. Jak jsem koukal na tu stránku, tak uznávám, že by to graficky šlo blbě udělat, dát tam oba dva bannery, ale proto tu je ta možnost umístit ho dolů na každou stránku, kde tolik nevadí a nekoliduje s tím tvým. Aby se Ti ale nenacpal do každého scriptu, vytvoříš si soubor "reklama.inc" a v administraci si zaškrtneš "nahoře" a zadáš do pole cestu k souboru "reklama.inc" (např: includes/reklama.inc). Pak si na místo, kam budeš chtít vložit reklamní pruh WZ umístíš do zdrojového souboru pouze následující řádek:

<?php include("reklama.inc") ?>

Tím si zajistíš, že reklama bude opravdu přesně tam, kde budeš chtít a nenacpe se Ti do všech scriptů.

Toto zde jsem napsal, přestože již to tu bylo probíráno a omíláno tisícekrát, ale dobře jsem se vyspal a mám fajn náladu, takže mě hned tak nic nerozhodí. Doufám, že se již tedy zařídíš podle našich rad a ukončíš tenhle nesmyslnej thread.

Pokud něčemu nerozumíš, tak se ptej, jelikož já sice natahuju holínky, ale jinak si myslím, že celkem vím o co jde a trochu do toho vidím. :-) (Ach já jsem vrozená skromnost :-))