TRAFIC

Ja by som sa chcel opýtať, kedže som to nikde v podmienkach nenašiel, či je na WZ-tku nejako obmedzený trafic? Ak poskytujem súbory na stiahnutie, či je na to nejaké mesačné obmedzenie stiahnutých dát z mojej stránky?
Neni, snad akorat rychlost je nejak omezovana
omezeni samozrejme jsou, ale jen vyjimecne je nutnost je aplikovat, a proto duvodu nejsou ani zadne explicitne dane limity zverejnovany

vetsinou ale plati, ze velke prenosy jsou jen signalem poruseni podminek (bud obsahem toho webu nebo zpusobem vyuziti)
Ak sa možem spytať mira, je porušovanie podmienok poskytovanie starých hier¨...
<HTML>v tom nemam uplne jasno (pokud myslis takove ty hry, ktere se kdysi prodavali a dnes uz po tom pes nestekne ... no teda nekteri asi ano, kdyz to stahuji, ale proste je to hodne mimo), takze kdyz si nikdo nestezuje, nechavame to byt</HTML>
oki spytam sa rovno, ak to pojde, tak sa prosim mrkni prosim na stranku starehry.borec.cz a povedz mi či si tam mám niečo upraviť, alebo či tam mam niečo zle. Nechcem, aby ste mi to o chviľu zmazali, ak je tam niečo zle.... Diky.
PS:ak je tam nejakych 4000 navštev za mesiac a kazdy nieco stiahne dajme tomu kazdy max 1MB, ako by to bolo?
<HTML>V podminkach je to receno dobre.
Za obsah si odpovidas sam = kontrolu si musis provest sam

pokud tam das neco za co te bude nekdo stihat je to na tve triko</HTML>
WZ má nového moderátora :) ?
Master si začal říkat křestním jménem.
Richard: Co se stalo, že si změnil tvář?
<HTML>tvar by taky neuskodila zmenit ale zatim menim jen nick</HTML>
<HTML>Richarde, Richarde, posledni dobou jsi k sobe nejak moc kriticky :-)</HTML>
mira >> nedávno jsi řekl, že se ti nelíbí nick "Master"... vypadá to, že náš oblíbený kontroverzní moderátor na tebe hodně dá :-)
ze bych ho prestal flamovat? ;-)
jkt: Uz to nebude ono, Master je preci jen Master, ackoliv Richard je vlastne jmeno kralovske :-)