asi se mi zablokoval ucet,pomoc prosim!

Jednoduse si mi stalo ze sem to trochu prepiskla s uploadem:o( proste to bylo vic nez 50mb,ale ne umyslne! :o( achjo co mam delat? prosim poradte
Odmazat, nebo ukecat Miru :-)
odmazat nemuzu,pac se tam vubec nedostanu:o(
Do administrace a na FTP se musis dostat.. Jestli ne, zmenil ti asi nekdo heslo..
<HTML>o kvotu strach mit nemusis, ale radsi si precti podminky nez tam zadnes nahravat MB dat
momentalne proste nemame kapacitu na to, abychom vam tu mohli nechat na ucte cokoliv</HTML>
oki oki ja vim sem udelala blbost...
no ale ja se nedostanu ani na ftp! hlasi mi to:

haninnka.wz.cz=81.31.7.88
220 ftp.webzdarma.cz server ready
USER haninnka.wz.cz
331 Password required for haninnka.wz.cz.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT

z cehoz mam usoudit ze mi fakt nekdo zmenil heslo?!
ale to ne,to by mi pri prihlasovani hlasilo Chybne zadane heslo,jenze me to hlasi Neexistujici nebo zablokovany ucet
....?
taky mam ten samy problem :-( Vite teda nekdo, co s tim ? :-(
login incorret to hlasi i pri blbym heslu
Chyba 530 zmane spatne jmeno, nebo heslo, nebo oboji :-)

haninka: Mas spatne Hostitele: ma to byt haninnka.wz.cz
o kvótu strach mít nemusíš ... >>>

To skoro vypadá, že naznačuješ, že žádná neni?!
<HTML>je</HTML>
ja to myslim takle: dyz se prihlasuju normalne na webzdarma http://www.webzdarma.cz/login.html?goto=%2Fadmin%2F&err_msg[]=P%F8ihla%B9te+se+pros%EDm do svejch stranek,ne pres ftp,tak mi to pise Zablokovany nebo neexistujici ucet. ale,kdyz si zkusite prihlasit se s blbym heslem,napise vam to Cybne zadane heslo.........takze,to mam asi blokly:o( a nevim jak to odblokovat

Hruska:no ja uz sem napsala mail do podpory,doufam ze to pomuze
Zdravím.

Potykam se s naprosto stejnym problemem (tj. blokace uctu/ftp), pricemz si nejsem vedom jakehokoliv poruseni podminek.

Je mi nekdo schopen kloudne odpovedet, kde se stala chyba? :)
Jojo, já mám stejný problém, přitom jsem si vědom, že jsem dříve porušoval podmínky, ale už pár dnů ne. MySQL pryč, účet tady ještě je, akorát zablokovaný. Nemůže mi někdo buď poslat zálohu mysql+soubory nebo aspoň říct, co jsem provedl, protože si fakt nejsem ničeho vědom..
Už jsem to zjistil, podíval jsem se do mailu, tak díky moc.
a me to porad nejde :o(( áááááááchjo!
mirovi:mně jste taky vymazali adresu!(jinou)! Byla to www.historydownload.wz.cz! Proč! Bylo všechno v pořádku!
Já jsem taky zablokovanej. Bez upozornění, bez odpovědi na dotaz mailem. Asi nějaká hromadná akce? :-o
mozna ze maji proste problemy
Nejedou mi stránky, ani žádný jiný stránky s doménou wz, který zadám. Nechápu to. Protože reklamu jsem měl jak kokot tam, kde má být. Tak o co de?
Taky mi to hlásí chybu 530.Na webzdarma se normálně přihlásím,ale nedostanu se do správce souborů.Hlásí,že nejde stránku najít.Stránky fungujou.Tak nevím.
Co znamená chyba 530 už tu bylo řečeno. Koukni na faq.webzdarma.cz do sekce ftp, jestli máš vše dobře vyplněno. A že se nedostaneš do správce, to je celkem běžný problém. Zkoušej to opakovaně, nebo používej ftp, které je pro přenos souborů lepší.
P.S: příště založ vlastní téma a nevytahuj na světlo takovýhle stařešiny ;-)
Ale jak tak koukám na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=26258&t=26258, tak už jsi svůj problém vyřešil...