Problémy s FTP

Už několik dní se přes FTP z Total Commanderu nedostanu na server; stejně tak se neotevře na adminu stránka "správce souborů". Koukám do fóra a vidím, že nejsem jedinej. Poraďte, prosím, dík.
<HTML>musis napsat nejakou chybovou hlasku nebo tak neco, nevidim jediny duvod proc by to nemelo jit</HTML>
Dostanu se sice na stránky přes FTP, ale odmítá mě to kopírovat soubory. Takto se to chová od doby, kdy jsem měl hlášení, že mi chybí reklama. Nevím co s tím. Pokud se někomu chce, podívejte se prosím na moje stránky a poraďte co s tím. www.aloismilacek.unas.cz .
Zkus pouzit pasivni rezim, jestli ani to nepomuze, je problem v nejakem proxy na ceste, nejspis primo u tveho ISP.
Ja mam taky problem s FTP, vzdycky kdyz se chci pripojit, tak mi to napise: Prikaz PORT selhal.
Tumis: Tak použij ten pasivni režim
Hlásí mi to tuto chybovou hlášku: 425 Unable to build date connection.
Zaškrtl jsem v nastavení Total Commanderu "standartně používat pasivní režim" a nic to nepomohlo. Tak nevím, nevím, nevím!
Fido: Chyba na trase, mozna vypadky spojeni, nebo hraje ISP na hlavnim serveru Quaka ;-)
spis pousti na hlavnim serveru server quaka, pac u takovejch masinek nebejvaj dobry mysi na strileni :-( a taky grafika nic moc...
Prosim, poradil by mi někdo, jak mam nastavit v Total Commandru připojení přes FTP? (Co mam kam zapsat atd.)
Děkuju moc
Kun@ >>
Na horní liště s ikonkami se nachází červené tlačítko "FTP" (mezi žlutou Kompresí a fialovým URL). Klik.

Dialog Připojení k FTP serveru: v pravé části tlačítko Nové připojení. Klik.

Relace: cokoli, třeba "Moje stránka"
Hostitel: blitzkrieg.wz.cz
Jméno uživatele: blitzkrieg.wz.cz
Heslo: tvojeheslo
...to ostatní se vyplňovat nemusí. OK.

V Připojení k FTP serveru si pak svou relaci vybereš z Nadefinovaných připojení a dáš Připojit. Připojeno :-)
Problém s FTP vyřešen! Jestli se to nevyřešilo jinak, tak opětovné fungování způsobilo vypnutí firewalu. Toť poučení pro ostatní.
Poradí mi někdo,
když mám soubor s velikostí 12,3 MB, jak ho mám na svou www stránku přesunout? Je tam napsáno něco přes ftp. Jak se to dělá?

Děkuji
viz co pise Freya vyse
dik Sojkovci
ked na moj ucet chcem cez webove rozhranie nieco uploadnut tak ma to vyhodi a nic sa neuploadlo ale len raz sa mi tam nieco nahralo no od vtedy nic a ja som na mojom pripojeni nic nezmenil
Stáhl jsem si total commander, dal jsem ikonu fps a spojení se mi nepodařilo. Jak to mám úplně nastavit?
Pouzit pasivni rezim, nepouzivat proxy server, vypnout firewall....
mám relaci moje www stránka
hostitel : pcdata.wz.cz
jméno uživatele: pcdata.wz.cz
heslo:lfjaslfjasldj
typ serveru: autodetekce
firewall: ne
pasivní režim: ano
udržovat spojení... : ne

A píše to: spojení se nezdařilo!

Tak co ještě chybí?
Chyba u ISP, asi to neovlivnis
Když je chyba u ISP jak to mám spravit? Popř. u koho protestovat?
Dobry den,
rad bych se zeptal na jeden problem. Prihlaseni na FTP mi jde bez problemu i pres Firewall a proxzy. Kopirovat SOUBORy mi take jde bez problemu, ale pokud chci vytvorit ADRESAR tak mi to napise DIRECTORY not created.
Zkopirovani ADR. take neni mozne. Pred casem(cca 1-2mesice) mi to chodilo OK.
Diky
nemuzu se dostat ke svym souborum pres ftp...vse ostatni funguje

po zadani hesla se objevi tato hlaska:

pri otvirani slozky na ftp doslo k chybe

200 type set to A
500 illegal port command
500 lprt not understood



pomoooooooooooooc! dekuju
Mám podobný problém, jako Pavel... Jediný, co můžu je někdy měnit názvy některých souborů... Firewall mam vyplej... Co s tim? :o( Prosím
budto pouzivas divnej FTP klient (-> zkus total commander, viz ghisler.com), nebo je to nejakej bug na wz.cz. jestli to nezacne fungovat v total commanderu, tak napis mirovi (mira-zavinac-webzdarma.cz)