Bezdůvodné zrušení stránek, hostovaných na wz.cz

Protože na podpora@webzdarma.cz jsem se nedostal k rozumné odpovědi, zkouším to ještě tady. Možná to sem nepatří, ale potřebuji znát důvod jednání administrátorů služby webzdarma.
Měl jsem u vás zaregistrovánu adresu sexicekpredtocene.wz.cz. 20.května z ničeho nic stránky přestaly fungovat. Bez jediného upozornění na moji e-mailovou adresu.
Jak jsem zdůrazňoval v prvním z e-mailů, neporušoval jsem v žádném případě vámi stanovená pravidla, přesto byly zrušeny. Jako odpověď na můj dlouhý e-mail přišlo toto:
"spojovani uctu, existovalo zde vice uctu, ktere obchazely nastaveni
kvoty uziv. uctu spojenim a vzajemnym odkazovanim"
Jenže tento argument, který zde pan neznámý uvedl byl naprosto směšný. Nic takového jsem nikdy nedělal, kromě toho, posledních několik měsíců jsem stránky příliš neupravoval a pouze čas od času nahrál nový díl našeho audiopořadu, leč stránky byly zablokovány, údajně kvůli tomuto důvodu.
To mě pochopitelně rozladilo a skutečně jsem další mail na podpora@webzdarma.cz zahájil zmínkou o tom, že nemám rád, když si ze mě někdo dělá prdel. Pan neznámý naznačil, že nemá rád, když se s ním ojebává (Což se ale mám pocit, děje spíš mě), takže se "slušnými výrazy" to dopadlo 1:1. Dále jsem ale ve svém e-mailu upozorňoval, že jeho argument, proč byly stránky zrušeny není správný. To už pana neznámého nezajímalo. Tím skončila naše korespondence. Na další žádosti, aby předvedl důkaz či aspoň sdělil konkrétní případ mého "ojebávání" nereagoval. Proto kladu tuto otázku ještě jednou sem.
Proč byly zrušeny stránky sexicekpredtocene.wz.cz, které v žádném aspektu neporušovaly vámi stanovená pravidla, v žádném případě neobcházely nastavení kvóty uživatelských účtů spojením a vzájemným odkazováním?
Doufám, že se dočkám odpovědi, co konkrétně bylo špatně. Pokud nebylo špatně nic, rád bych, abyste odblokovali můj účet.
Pochopte, že se teď cítím jako člověk, kterého tlučou za něco, co neudělal.

S pozdravem
Doktor Blbec
<HTML>ja jsem vam k tomu rekl svoje, z nasi strany to je uzavrena zalezitost
ps: nemam pocit, ze bych vam krivdil, dokazat to nemuzu a ani nepotrebuju</HTML>
Ale křivda to je! To už ovšem vím jenom já.
Přišel jsem o stránky, tím pádem i o náš audiopořad, kterým jsem se dlouhý čas bavil. Škoda, že moje slovo, že jsem se ničím špatným neprovinil, nemá žádnou váhu.
nemam jistotu, takze se omlouvam a zaregistrujte se znovu jestli vam to nejak pomuze
Děkuji!
Na stránky byl uploadován stejný obsah, jako před jejich zrušením. Můžete se podívat, pokud shledáte něco "závadným", dejte mi, prosím, vědět a rád to pozměním.
mira: Nešlo by obnovit i můj web? Měl jsem tady hostovany web x2004.wz.cz. Už asi týden nejede a nemohu se přihlásit přes ftp ani web. Na e-maily nikdo neodpovída. V čem je problém?

Žádné upozornění jsem nedostal. Přístupy možná nebyly denně ale několik za týden určitě. Reklama byla umístěna dle požadavku a nastavení dole.

Díky
<HTML>x2004.wz.cz: opravdu to staci napsat jednou, jak do mailu tak do diskuse
jestli nikdo neodpovida tak to je zahlcenim a posilani dalsich dopisu tomu vubec nepomuze

omlouvam se, ale odpoved do tydne od podpory bohuzel neni vyjimkou :(</HTML>
Ze vcerejska na dnesek mi byl smazan cely obsah mych stranek. A to proc? reklamu mam, zadne presmerovani, lidi vcelku chodi.
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.0.48 (Unix) Server at www.prcicek.wz.cz Port

Tohle snad není zrušení stránky!
Prcicek: stalo se mi to same, rano to jeste fungovalo a ted mi to hlasi totez, zajimalo by me co se vlastne deje.
Dobrý den,
dnes mi přestali fungovat stránky www.prague-hotels-easy.wz.cz !
Nevíte co se stalo? S pozdravem Richard Šišák!
Stejnej problém jako před tím nahoře
"Forbidden
You don't have permission to access..."

Co se děje?
Me se ted stalo to samy. Stránky www.katkakyptova.wz.cz a www.protrickjumpers.wz.cz
Jeste pred chvili fungovaly a ted tam nic neni ..
Proc ?
Obe se venovaly sportum a mely vytecnou navstevnost ! 3200 pristupu za 3 tydny.
jj taky nejdou i moje
http://www.phyrexian.wz.cz/news.php

do 12 hod jeste šly a nejednou utrum
ale ze se admin namaha nam odpovedet co?
xkolo02: na co jako?
hele miro v jinych threadech me ignorujes tak snad mi tu odpovis...

dosel mi uvitaci mail ktery byl pro nekoho uplne jineho
Myslim, ze uz asi cely svet vi, ze Optymu dosel uvitaci mail pro nekoho jineho. Udalost roku.
adamson: no me to obtezuje kdyz to vezmu detailne tak je to nevyzadana posta
Dobre, ale je to 1 e-mail.
jen sem se snazil pomoct beztak to spravil ale mne nic nerek protoze ja sem prece ten ,,prudic'' ;-)))
Dobrý den

Chtěl jsem dostat informace co se stalo z mým účtem www.aneta.euweb.cz byl zrušen?Pokud ano proč se tak stalo?Rád vše napravím.
dzialaja wam strony na .....wz.cz ?
speak czech or english :-)
jj vše už jde