WEBHOSTING na hovno

Nic nefunguje a když jo, tak neskutečně pomalu ....
Ste si panové naložili moc velký sousto...
a nějak to nezvládáte...

Končim s webhostingem u vás... nestálo to za nic !
ok, odhlasil jsem vas

co vam vlastne presne vadilo abychom na tom mohli zapracovat?
Fain ... , ale rád bych si stáhnul svoje soubory ... dejte mi hodinu
<HTML>smula, mel jste pouzit budouci cas ve vete "koncim s webhostingem u vas"</HTML>
co mi vadilo... prostě máte neskutečně lidí ne freehostingeu a mam pocit, že to servery nezvládaj ...a fakt už mě to dneska naštvalo, když sem jeden soubor, kt měl asi 15kB tahal ftp 4 min a když sem to ukončil a zkusil se znovu připojit, tak mě to ani na 4pokus nepřihlásilo...

Dejte mi hodinu na stáhnutí souborů a mějte se
hmm tak koukám, že co se týče zrušení webu... fungujou vaše služby narozdíl od ostatních služeb s expresní rychlostí :)), ikdyž o to nikdo nepožádá... ale fain... když si chcete hrát na slovíčkaření...
Jenom doufám, že ostatní si tyhle maily přečtou... a pujdou jinam, kde sou v pohodě lidi, služby a další super veci a ne WEBZDARMA.CZ
> 15kB tahal ftp 4 min

Dial?
Pomalu? Nemam zadnou extra rychlost (pouhych 100kbit), ale WZ jede normlane...
No jak kdy... Teď mi WZ zrovna vypla MySQL a nejedou mi stránky. Prý je překročený limit... Ale já na databázi nic nedělal, jenom běžel normální provoz stránek a 130 přístupů na stránkách za tento den mi nepřipadá nic moc... :-(

Jiří
mira: ty teda nemas moc pevny nervy...
Dneska mě to taky nějak sere. Vážně, chvíli to de, ale pak už mi nechce naběhnout ani wz.cz, ani na ftp se nepříhlásim (a to ani na kámošovy 2, prostě server nenalezen). Stránky se mi nechtěj ukázat, já nevim. Všechny vostatní dou dobře a hned sou načtený. Mysqladmin mi teď zase jednu naběh ale pak už sem s tim nehnul. Chyba musí bejt někde u vás, ale nevim kde...
<HTML>Opty: proc myslis? kde jsem ujel s nervama?

Janek: dnes odpoledne bylo hned nekolik vypadku linky do NIXu - ceskeho internetu u naseho providera, tykalo se to i jinych serveru, ktere tam sidli ... viz http://www.nix.cz/graf2/nix5-1-day.png
nejspis to bylo tim, protoze servery jsou OK</HTML>
P0lym0rph: už jsem se asi před týdnem nedobrovolně odstěhoval k pipni.cz (free, 500MB místa, PHP5, MySQL, FTP, neomezeně meilů, trafik 1GB........... jenom platím za doménu .info 265,-/rok, což mi za ten klid stojí)
mira: v tom ze... ,,nekdo nas nastval, tak mu honem vsechno smazem''
<HTML>Opty: uz se prober, precti si prvni prispevek a zanalyzuj si z toho, co asi muze pracovnik podpory z toho vytusit ze uzivatel zada
(dodam, co nemusi byt jasne na prvni pohled, ze ten prispevek byl psan z reg. uzivatele - ted uz se to tak nejevi, protoze ten uzivatel neexistuje)</HTML>
Pánové admini, je fakt, že poslední dobou byly se stránkami drobnější potíže (přenos terminated před dokončením stahování stránky, nutnost několikrát refreshovat stránku, aby se stránka načetla na 100% a další znaky typické pro přetížené servery). Ne že by mě to těšilo, ale to jsem hůř nesl spíš ty nefunkční sessions...
Na druhou stranu jste jeden z mála kvalitních hostingů zdarma, co dodávají i MySQL (i když vejít se do těch 5 MB... :), hardwarové zázemí stále posilujete a vůbec tak nějak si s tím dáváte docela dost práce, takže tohle chválím. Ale ty odezvy serverů by fakt mohly být občas rychlejší...
mira: no vidis a uz ti zase nabiha zila... ;-)
Opty >> Baví tě prudit do někoho jenom proto, abys zkoušel, kdy mu rupnou nervy? To je normální sadistická zvrácenost...
<HTML>To co napsal na smazani nebylo...
Ale kdyz tak sleduju ten predmet + ten text mohl to cekat a tech svych 10minut pockat nez to napsal ;)</HTML>
Panove, dial to nejni ... 1Gbit ...divny coo ?
A jak tak koukam ... nejsem sam kdo mel problemy... viz prispevky nahore :)

Mirovi bych rad rekl:

Ach jo, dalsi pan důležitej, kterej má nejaký práva a ukazuje jak tomu tady sefuje - no nic Miro... doufam ze se citis dobre :))

A co se tyce webzdarma.cz, uz se k tomu vyjadrovat nebudu ...
jj... wz je sice zdarma ale jsou i jiné a lepší :)))
WZ prostě sux :( ....
Osobně..... na WZ mi vadí pouze nehorázně pomalé ftp .... jinak v poho :P
možná odezvy na databázi jsou občas nesnesitelné ... ale za poslední dobu pozoruji zlepšení .... dříve se na wz php, mysql nedalo naprosto provozovat .
Za další .. pokud bych měl potřebu aby mé stránky byli 100% dostupné .. tak zvolím placenou verzi ....(nevím kde ale něco se vždy najde :).
To je tak vše .... 8-)

moto dne: zadarmo ani kuře nehrabe .... i když sice reklama?

relativně spokojený suX-eR .....
<HTML>k tem vecnym pripominkam:
kritiku vitam, pokud to je takova, ze prispeje k vylepseni situace tak za ni dekuji, zatim je ji jak safranu

co se tyce pomaleho ftp: dosud tady existuje umele omezeni rychlosti (ktere predpokladam budeme moci casem zrusit) na 40kB/s pro ceske uzivatele a 8 resp. 5 kB/s pro ostatni (reknete svemu providerovi at vam nastavit reverzni zaznam)
i tak je dost lidi ze zahranici, kteri se zde registruji pres volne proxy v cesku a nahravaji sem prevazne warez (kdyz to trochu zjednodusim :-)
.... proste neposkytujeme tuhle sluzbu k tomu, aby slouzila jako prekladiste dat a tohle je jen sebeobrana aby to cele vubec mohlo fungovat</HTML>
Nechci tady nijak nadávat aby mi někdo náhodou nezrušil účet, ale štve mě že mě nejdou nijak uploadovat soubory. Ani normálně ani přez ftp. Jestli máte nějakou radu..
Jo, jít od WZ pryč (věcná rada)
Freya: ne jenom se mi nelibi arogantni chovani