nefungují odkazy

Pracuji v programu Frontpage na mojí stránce se mi nezobrazují odkazy a
zjistil jsem že potřebuji nainstalovat FrontPage Server Extensions co s tím? Dík.
Stránky na server můžeš umístit přes FTP nebo prostřednictvím formuláře.
Viz http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3

Co se týká odkazů - asi chyba v nastavení FrontPage.
no, me taky nefunguji odkazy... Stranku mam naspanou v HTML a snazim se ji umistit prostrednictvim formulare.... www.skloservispraha.wz.cz... Obrazky uz se mi zobrazily...(musel jsem je umistit do stejne slozky ve formulari, jako je mam v pocitaci..) ale kdyz chci toto udelat se samotnymi strankami, aby na ne fungovaly odkazy, tak nazvy odkazu se tam sice objevi, ale vubec nereaguji na kliknuti.... Cim to muze byt? nemyslim si, ze bych musel zadat do formulare absolutni umisteni v mem pocitaci, nebo jo? u obrazku staci jen posledni slozka...
Please help... Diky
>> <a href="C:\Documents and Settings\Jaroslava - Piherová\Plocha\Petr\webowka v html\o nas.htm"><h3>O nás</h3></a>

A ty se divis? :-)
Odkazy musi byt relativni, resp. muzou byt absolutni, ale pak musi smerovat na umisteni na webu, nikoliv na tvuj pocitac.. Myslis, ze mam v PC 'C:\Documents and Settings\Jaroslava - Piherová\Plocha\Petr\webowka v html\o nas.htm'? :-)
to sojkovec: diky kamarade, uz asi vim....:) akorat to jeste poradne nastuduju....:) Tohleto je prakticky muj prvni web, takze jsem nejake problemy ocekaval....ale netusil jsem, ze kdyz uz jej cely udelam, tak to pak takhle poseru pri snaze puklikovat jej......

Takze jeste jednou diky a mej se.... (o to vic si toho cenim, protoze ses jedinej asi po 2 dnech, kdo byl schopnej poradit....

Sassau
Podívej se pořádně: Sojkovec Ti odpověděl už po cca 3 hodinách.
Peca vůbec neuvedl adresu problematických stránek a věšteckou kouli tady má skutečně málokdo.

- Co ten alert při načítání stránky? Pryč s ním!
- "Zbo�í a slu�by" - chtělo by to nadefinovat použitou znakovou sadu, jinak se to nedá číst
- z názvů souborů odstraň mezery, jinak si koleduješ o potíže
kit.... no vidis...:) tak asi ja jsem se na to podival po tech 2 dnech...:D nicmene, uz to funguje, script je pryc...teda je ve fotodokumentaci.htm...protoze ta je fakt jeste nedokoncena....
muzes mi sem prosim te hodit nejakej odkaz, kde bych se moh docist o nadefinovani te znakove sady? V html dokumentu mi to proste nepise "ž" jinak je vsechna interpunkce v poradku..
Jsem proste jeste amik... (ne obcan Usa):D
vse se ucim sam (HTML z knizky Tvorba www stranek pro uplne zacatecniky... je to vyborna kniha...muzu jen doporucit..) No ted se ucim CSS z knizky od M. Prokopa.... no a taky uz mam koupenou knihu Javascript... to uz je pro me ale uplna spanelska vesnice.... matika a logika mi nikdy moc nesla....
Jinak co rikate na prehlednost a ucelnost techto stranek...? Vim, ze zlepsovat je vzdycky co, ale co je treba vylepsit konkretne tady?
Diky za odpoved.... (jestli nemate cas, tak se odpovedi nezabyvejte.....:))
jeste mam jeden dotaz: na strance oteviraci doba.htm je reklamni pruh nevycentrovanej na stred.... Vim, je to sice detail, ale proc nemit stranky usporadany vsechny stejne, ze.....
Nevite, co s tim? Nebo to je na adminovy webzdarma?
Čeština:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
nebo
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250">
podle použité znakové sady

Účelnost hodnotit nechci - to je na autorovi. Červené písmo na modrém pozadí bych zakázal - obtížně se čte. Tmavě modré na světle modrém také není nic moc. Nezapomeň že každý nemá zrak jako ostříž a ne každý si chce oči na stránkách pokazit.

Tak si v CSS vycentruj <body>. Stejně na té stránce máš všechno centrované.

Co se týká knížek: Zřejmě jsou už trochu starší a je tam podporován design pomocí tabulek. To už dnes neplatí, tabulky by se měly používat na tabulkové údaje. Ty čtyři tabulky "otevírací doba" jsou v pořádku, ale už není v pořádku, že jsou vnořeny do další tabulky. Podívej se na pozicování pomocí CSS. Stránky se tím krásně zjednoduší a snáze se udržují.
kit: no jasne, vim, ze jde vsechno v tomto oboru silenym tempem dopredu...co bylo pred pul rokem, to uz je dnes trosku jinak... No, ja kdyz jsem zacal delat tyto stranky, tak jsem napr. absolutne netusil, jak ty 4 tabulky rozdelit bez pomoci dalsi tabulky.... CSS se ted ucim.... takze dalsi stranky uz by mely byt temer cely pomoci CSS.... No a javascript? Delam stranky jen pro zname nebo rodinu, tzn. zdarma a svym tempem.... no a nikdo ze znamych nema potrebu mit na strankach scriptovany dotazniky apod... takze javascript spis tak okrajove.... Ale verim, ze muze byt hodne uzitecnej....a taky me tak trosku fascinuje....jde uz temer o programovaci jazyk.......
Myslim, ze na to, abych me svagrove udelal stranky nejake studijni prace, nebo nejakeho vyzkumu....na to scripty potrebovat asi nebudu....

btw...k diskusi "web na hovno".... me se WZ nezda vubec na hovno... rozhodne je prehlednej, jednoduchej a k registraci taky staci uplny minimum.... jo a pripona wz.cz neni vubec prehnana.... 2 pismena jsou v poho.... takze me dalsi stranky budou opet na wz.....
zdary a diky