Problem

pozrite sa na stranku http://smolovci.wz.cz , chcel som umiestnit na sajtu PHPNuke a mam pocit ze som postupoval podla navodu teda len zmeny v config.php a malo by to hned otvorit stranku alebo nieco take ale tam som sa uz nedostal, vyhadzuje mi to tieto chyby

Warning: main(language/lang-.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/smolovci/mainfile.php on line 172

Warning: main(): Failed opening 'language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/smolovci/mainfile.php on line 172

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/smolovci/header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/smolovci/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /3w/wz.cz/s/smolovci/header.php on line 47

tak som z toho debil :(

dik za odpoved

event ak ma niekto pouzity na sajtu PHPNuke nech sa mi ozve aj na ICQ 114638669 (som stale online akorat invisible :))