Stránky

Ahoj mám velkej problém...zaregistroval jsem se,uložil jsem si stránky,ale některý odkazy nejedou(skoro všecky),píše to tu chybu 404-soubor nenalezen. Přitom jsem si to zkoušel nanečisto a všechno šlo, tak jak má.Jaktože mně to na netu nejde? Prosím poraďte, kdo můžete. Dík
Vynechcej hacky a carky v nazvech souboru, WZ hosting je case-sensitive, tj rozlisuje mala velka pismena, a v nazvu nesmi byt mezery ("_" muzou).

To by melo pomoct :)
dik moc...uz se na tom pracuje!
jo, ještě akorát nevím, jak tam vkládat ty obrázky tak, aby se zobrazovali i na netu...
Vždyť Ti to tady vysvětlil. Musíš respektovat velikost písmen. Projdi si diskusi.

Vidím, že používáš absolutní cesty. To je velmi nevýhodné, protože s takovými stránkami se obtížně manipuluje. Místo
http://airsoftairborne.euweb.cz/101stairborne_division_soubory/image002.jpg
napiš do HTML raději kratší
101stairborne_division_soubory/image002.jpg

Používáš tam odkaz "../military/101znak2.JPG". Proč ty dvě tečky, když jsi v kořeni? Jsi si naprosto jist, že ta přípona má být "JPG" a ne "jpg"? Musíš respektovat velikost písma v názvech uložených souborech.
dik... tak jsem to predelal a uz to vali. Tvorba web stranek je moje slaba stranka...
Zmenšování obrázků zřejmě také ještě neovládáš. Na to je potřeba grafický editor, protože FrontPage samotný to asi neumí. Ten sice zmenší prostor pro vykreslování, ale obrázek ponechá v plné velikosti - v daném případě 733x996px. Zkus ho zmenšit, uvidíš, že se to modemistům bude líbit.
jo, myslíš jako třeba Rezister nebo jak se jmenuje?
Program, který máš zřejmě na mysli, se jmenuje Resizer a podle všech příznaků funguje pouze ve Windows - pro mne nepoužitelný. Na úpravu grafiky používám převážně GIMP.
Trta: pouzij Jasc Paint Shop Pro je na to hodne dobry, zkusebni verze je na 60 dnu, pak si zaplat nebo..crack ;)
S tím crackem si zajisté děláš srandu. Proč by někdo chtěl crackovat programy, když už téměř vše je zdarma a legálně?
...i tak se to dá řešit...
jo ještě nevím, jak to mám zařídit, aby se při vyhledávání třeba na Seznamu vyhledali i moje stránky.
Zařaď si je tam (vlez do požadované části katalogu a bude tam nahoře link "přidat odkaz do této sekce"). A pak můžeš jenom doufat, protože Seznamu to občas trvá po čertech dlouho :-/
...a co se týče fulltextů, najdi si nějaké materiály o základech SEO. Je jich všude dost.
? mohl bys mně to prosím vysvětlit tak, abych tomu rozumněl? Já su fakt přes tvorbu webstránek velký ucho. Dík
http://jakpsatweb.cz/publikovani.htm#seznamy
a v googlu ti to nestaci? :-)

btw nic proti ale to je tak kdyz ciste windowsovsky uzivatel zacne pouzivat os unixoveho typu...</no_flame>