SUPER HOTIMG OPUSŤE WEBZDARMA .....

Našel jsem nejlepší web hosting více na http://new.pipni.cz/ konečne tu je řešení. Paráda hned stahuji svůj web s tohoto hnusného pomalého webu zdarma :)
Jak je znám Tak SUjkovec tento přispěvek smaže - kretén
Nesmazu, jednak nemuzu a jednak bych ho byl stejne byval nesmazal
a vo pipni vime svy...
Nohodou a pipni jsem slyšel samé super věci, ale o Vás se povídá hrozně. Furt Vám Věčně něco nefunguje. Furt máte s něčím problémy. Kdežto na pipni si každý svéj učet spravuje sám.
a tomu já něvěřím dnes jsem psal příspěvek a on tu prostě není. Tak se vypaříl? Nikde jinde to není možné, ale na webuzdarma jo?
kanu: No tak si to tam vyzkousej.. zaplat si domenu a votestuj zvlast privetivou podporu
Přece pane Sujkovec nebudete psát o svém kokurentovy dobré věci že? Proč bych měl něco platit? Když mají 500MB zdarma?
Sujkovec != WZ

WZ = Mira, Lukasik, Richard
kanu: kdyby sis nejdriv precet co to obnasi tak by si takovou blbost v zivote nerekl

ano maji 500MB ale musis vlastnit domenu 2. radu (a za to se kazdy rok plati), mas omezeny provoz na 1GB, je to bez podpory bez garance bez zaloh proste bez vseho a navic je to pekne pomaly...

jeste se rad vratis k wz ;p
"Každému co jeho jest."
Znám lidi, kterým pipni.cz vyhovuje a wz.cz se moc "nezdá" (resp. jeho možnosti a podmínky), mně naopak možnosti a podmínky wz.cz plně vyhovují a co vím o pipni.cz, některé věci by mi tam nevyhovovaly naopak zcela určitě (mohl bych jmenovat - ať už z podmínek, přístupu, technického řešení apod., ale je to individuální otázka priorit každého, tak to snad ani nemá cenu).
jo mozna si to plati :-)

no at si to vyzkousi a uvidi...
<HTML>tomu rikam dislexie :)

jestli jsi sem napsal prizpevek a vypadlo ti to nekde v presmerovani tak se nediv ze se neulozil me se to taky obcas stane. pipni zdarma je, ale domena bohuzel ne. Ale je fajn zes ho objevil, bylo na case</HTML>
Richard: NE jen dyslexie, to bude asi vic tech 'DYS'
Autor: Sojkovec (sojkovec.wz.cz)
Datum: 14. 06. 2004 20:27

a vo pipni vime svy...


nebojte o webzdarma vime taky sve :-)
Já to nechápu....nechápu o co jde...

Pro boha svatého - nutí vás někdo abyste byli na WZ? Máme tržní hospodářství - jděte kam chcete - adminům to bude úplně šumák.

Já osobně zde nemám žádné problémy - striktně dodržuji pravidla.

To že se občas vyskytne výpadek se stává, ale nechápu reakce lidí, kteří mají 10 návštěv denně a nejsou ochotni počkat 30 minut na obnovení provozu.
Místo toho tady radši začnou posilat do hajzlu Sojkovce, který není ani moderátor natož pak admin...

IMHO by měl každý uživatel podstoupit IQ test než se mu povolí zápis do diskuzí.
pipni je zvlaste vhodny hosting pro masochisty. kdo nevyzkousel, neuveri! kdo vyzkousel - vytvoril na uteku rychlostni rekord ...
pokud ma nekdo nejaky weby na freehostingu, musi pocitat sem tam s vypadkama. Rozumny clovek si pro dulezitejsi weby hosting zaplati. Vlastni zkusenost.
I přes momentální výpadek v SQL databázi musím webzdarma pochválit. Podmínky přívětivé, podpora taky.

"Pokud ma nekdo nejaky weby na freehostingu, musi pocitat sem tam s vypadkama. Rozumny clovek si pro dulezitejsi weby hosting zaplati."
Přesně tak, kdo si na to tady stěžuje tak ať odejde.
No sakra, tak teď mě ten výpadek mrzí dvojnásob, když jsem zjistil, že mám dnes reklamu na Radiu Beat :-((((
No nevim. Nedávno jsem se nechal nalákat na pěkné parametry pipni.cz. A když jsem se tam pokoušel zaregistrovat, tak jsem z toho dostal jenom INTERNAL SERVER ERROR. Což je ještě mnohem horší než tady. :-(
Ta SQL nestabilní databáze mě vadí nejvíce, je to hlavní věc na stránkách a když nejede půl dne tak je to mrzuté.

Admins: je možné zvětšení diskové kvóty třeba na 100MB?
Zaožil jsem téma a to během 10 sekund zmizelo. Co to?
Aha už Vím, děkuji adminům. Juhůůůůůůůůůůůůů