Vsechno smazano?

Po nalogovani pres FTP mi commander ukazal, ze slozka s mym webem je prazdna. Pri vyzkouseni prohlizeni stranek pres prohlizec se mi taky nic nezobrazilo.
Muzu vedet kde je problem? Pripadne kdy se vyresi?
mám stejný problém

flash-help.wz.cz
Mně to hlásí u www.fan.wz.cz (fan.wz.cz) přístup nepovolen.
Sorry hlásíto 404
a na 100% tam nejsou žádné stránky, např: zmizel admin.html, index.php...
Mám stejný problém...komplet vše pryč..co jste měli za obsah stránek. Já tam měl forum....
www.forum-sarka.wz.cz
Jo ja jsem menesparvce harry potter fanfiction
Aha díval jsem se jidne a vypadá to na výpadek...postižených je víc...horší je že s¨ice zálohu máme ale to forum bude začínat od nuly
<HTML>ano, byl tam u casti webu problem od dnesniho rana, omlouvame se
(konkretne se jednalo o weby zacinajici na f v domene wz.cz)</HTML>
<HTML>(souvisi to s neplanovanym vypadkem, ke kteremu doslo dnes kolem 5te ranni, ostatni weby zacaly fungovat kolem 7:30)</HTML>
Doposud jsem byl s provozem spokojený, ovšem nelíbí se mi, že v případě podobných problémů, které mj. mohou nastat kdykoli a kdekoli, nejsou uživatélé náležitě informováni.

Například pochopil jste někdo z předchozích informací moderátora, zda je už závada opravena a zda je nutné (a možné) obnovit data z vlastních záloh, nebo zda je obnoví provozovatel služby a kdy?

M.D.
www.fbest.wz.cz
Martin D.: O tom, kdy nabouras svym autem te taky nikdo neinformuje predem
To Sojkovec: Ježišmarjá, ale když přivezu nabourané auto do servisu, tak mi zhruba řeknou co je naněm rozbité, kolik to bude stát a kdy by to tak asi mohlo být opravené.

Tady jde přece jen o to, aby někdo uživatelům řekl:

"Dnes v noci v 4:20 se stalo to a to. Postihlo to .... Makáme na tom, Předpokládáme vyřešení za 2 hodiny (dny, týdny), o zprovoznění vás budeme informovat mailem. Počítejte s tím, že jste přišli o data. " nebo "vaše data s 50% pravděpodobností zrekonstrujeme" případně "zatím nemůžeme odhadnout rozsah škod".

Je tohle takový problém? Nebo za utajením stojí strach, že zákazníci utečou ke konkurenci?
Ale ten servis asi neni zadarmo ze ..?
Proboha, to jsem sám, komu vadí, že neví co se děje, nebo vy všichni to víte?

Já chci JEN vědět, jsestli si už můžu obnovit data ze zálohy, nebo jestli ještě mám čekat, abych to zítra něděla znova, TO JE VŠE!

To snad toho chci tak moc ?

Dá se někde najít informace o současném stavu ?

Mně jen vadí, že nejsem informován.

P.S. jsem účastníkem diskuzního fóra www.mojehobby.cz. Tam jde jen o pokec, taky zdarma. Když je nějaký technický problém, jeho administrátor "Puntik" vždy informuje návštěvníky co se děje, a kdy asi to bude v pořádku, pokud to ví.

Nečekám nic jiného a nic jiného nechci. HOWGH.
A co se tedy právě TEĎ děje?
Od rána se už dvakrát přerušil provoz i na mém účtu (začíná na E), včetně PHPMyAdmin. Trvalo to pár minut, ale teď je to zas:

Connecting to elektrostraka.webzdarma.cz: Connection timed out
Pri pokusu o zobrazeni Spravce souboru mi to napise

/home/web/admin.wz.czuh

oh. Moje stranka zacina na L, TAkze to asi nebude jen F a E.

Jinak mi na Toxi-k.wz.cz mi Spravce funguje, ale zas nejde EMAIL :(

Doufam ze se to brzo vsechno rozjede.
i-sazeni.aktualne.cz
taky nefunkcni
na cem vam to bezi :)