V jakém programu je nejlepší dělat WWW stránky?

Macromedia Dreamweaver MX
Ježišmarja to jsou kecy.Najdi si Microsoft Front Page.Je součástí Offisu.
>>Ježišmarja to jsou kecy.Najdi si Microsoft Front Page.Je součástí Offisu.

Týpku dovol abych se zasmál ROFL@LOUD ;DDD
>>Ježišmarja to jsou kecy.Najdi si Microsoft Front Page.Je součástí Offisu.
Takže 1) není to Front Page, ale Frontpage
2) žádný Offis neni leda Office
3) na takovýhle výlevy tady neni nikdo zvědavej!
> není to Front Page, ale Frontpage


to je snad jedno ne? (v překladu Titulní strana)
je to jedno... tohle nema cenu resit :o) ale stejně:
<flame>
Nejlepčí program na tvorbu wwwebu je Microsoft Word 10! :*)¨
</flame>
Macromedia Dreamweaver MX 2004
www.macromedia.com
Crack - Podívej se na Astalavista.box.sk
Dig jo uz sem to tu na phoru rikal a s tim crackem spis na crackspider.net!
Najlepší program na delanie wwwstránky je !POZNÁMKOVÝ BLOK!
coze?! jaky cracky?! bsa na vas! :-)))))))))
K čemu jsou dobré cracky? Já žádné nepoužívám.
Kit: na open-source ani zadny nepotrebujes :-/
jenze open-source je casto chudy pribuzny v porovnani s profesionalnim programem.

Nechci tvrdit, ze Dreamweaver je nejlepsi na tvorbu HTML kodu (ja ho treba nepouzivam), ale nejlepsi wysiwyg to je nepochybne.
no nevim mne napr. fluxbox pripada mnohem lepsi a vyspelejsi nex explorer ve windows ;p

btw tim chces rict ze open source neni profesionalni? jestli jo tak je to pekna blbost
Být profesionální znamená nechat si zaplatit. Open source je nejčastěji zdarma (existuje i komerční open source, tedy za peníze).

Opty: Fluxbox mi zrovna nesedl, používám IceWM. Alespoň si můžeme vybrat. Virtuální plochy má už hodně dlouho, na rozdíl od jednoho nejmenovaného profesionálního řešení a navíc je má i funkční :-)
aha ja sem to s tim profesionalni myslel jinak

a copak ti na nem nesedlo? jako jo urcite to ma nake mouchy ale celkove mi docela sedne... to icewm vypada docela dobre ale nevim no zustanu u fb :-)

jj workspacy sou fajn...
Proti FluxBoxu, stejně jako třeba proti WindowMakeru nic nemám, prostě mi tak nějak "nesedly do ruky". IceWM často ovládám jen z klávesnice, myš používám prakticky jen při browsování. Dodělal jsem si několik horkých kláves (připojování k inetu, vysouvání CD-ROM, spouštění často používaných programů,...). Na IceWM jsem si prostě zvykl. Možná mi ostatní správci nabídnou stejný komfort, ale už se mi nechce měnit návyky.
jo to chapu to same ja a fluxbox... taky mam dost veci na klavesach ;) proste kazdemu na co je zvykly...
FrontPage dělá dost blbě HTML kód takže pokud chces HTML tak jedině Dreamweaver
www.macromedia.com
www.download.com
Rypi (sedmaci.wz.cz) to je jako co? :D