V jakém programu je nejlepší dělat WWW stránky?

nadpis mluví za vše.
Nejlepčí program na tvorbu wwwebu je Microsoft Word 10! :*)

To fakt ne...
Moje odpoved zni v PHP!
PHP je program na tvorbu WWW? Já myslel že je to scriptovací jazyk :-))

HomeSite, PsPad, Notepad
Jestli se chceš dostat dovnitř a psát si to sám - pak použij PSPad. Je česky a je fajn. A je zdarma.

WYSIWYG editory nepoužívám. Jen na tabulky - když chci na stránku vytvořit tabulku z excelu se 30 řádky tak to hodím do OpenOffice.Org a pak v PSsPadu upravim co se mi nelíbí.

Máte někdo lepší postup jak "exportovat" tabulky do html?
Kdysi jsem PHP používal na offline generování HTML. Je na tom postavený např. systém WIKI.

Stránky píši ve VIM, ale mám ho dost upravený, protože s distribuční verzí se nepracuje zrovna ideálně.
S tim PHPkem sem to myslel tak at se vykasle na staticky html a zkusi rovnou dynamicky :o)

Pro nej bude nejlepsi bud Homesite nebo Dreamwaver...
> S tim PHPkem sem to myslel tak at se vykasle na staticky html a zkusi rovnou dynamicky

a PHP pak asi generuje gulášovou polívku Vitana s pikantními houstičkami že?
linux/unix -- vim

windows -- cokkoliv se syntax hilightingem ale staci i notepad :-)

hlavne ne word frontpage a podobnej balast... to co to nekdy udela za prasarny to je k placi...
No ja je delam normalka v poznamkovym bloku, ale musis umet jazyk html...vice na www.jakpsatweb.cz -fakt na te strance se naučis zaklady i neco vic!papa L.
A co FrontPage od microsoftu?
Lukáš: To prave ne! :-)
Chtěl jsi vědět, v jakém programu je nejlepší dělat WWW. Někdo se snad o FrontPage zmínil?
>> a PHP pak asi generuje gulášovou polívku Vitana s pikantními houstičkami že?

mno necham to bejt...
FP od Microsoftu je pro pro blbe, normalni lidi delaji treby v poznamkovem bloku. Jestli neumis HTML, sezen si na internetu nejakou HTML ucebnici.
jak by ste doporucili prevadet tabulky z excelu do html? nejakou rozumnou formou....
Právě jsem si vyzkoušel Gnumeric. Má sice trochu problémy s češtinou (mám 2 roky starou verzi), ale výsledný HTML vypadá jinak docela slušně.
Já to dělám v programu Front Page. Je to česky, dokáže si to sám zobrazit, dopisovat do HTML. Umí DHTML a dalí užitečné kravinky :-)))).
je to pro záčátečníky, ale zdá se mi, že je to dobrý.
Tady šlo o to, jak převést stránky z Excelu do HTML. Umí to snad FrontPage?
Kdyz de o to udelat to co nejvic noobie tak to umi i sam excel, Soubor/Uložit jako/Webová stránka, je to tusim v xhtml/1.0...
>>>Já to dělám v programu Front Page. Je to česky, dokáže si to sám zobrazit, dopisovat do HTML. Umí DHTML a dalí užitečné kravinky :-)))).
je to pro záčátečníky, ale zdá se mi, že je to dobrý.

MSFP umi DHTML? ;D Co? maximalne to muzes pouzit jako nonwysiwyg editor....

Homesite je pro noobies daleko lepsi nez msfp! Pro "pokrocily" treba Dreamwaver.
Nejlepší je to dělat ruču fůču.
> Nejlepší je to dělat ruču fůču.

No jo, ale co když má ta tabulka několik set řádků? To chceš všechno přepisovat?

> tak to umi i sam excel, Soubor/Uložit jako/Webová stránka

Bohužel Excel97 to neumí.

Ještě mi nikdo nevysvětlil, jak z FrontPage převádí tabulky z Excelu do HTML
TopStyle - vyzkousejte...
>Ještě mi nikdo nevysvětlil, jak z FrontPage převádí tabulky z Excelu do HTML

Myslim že stačí to tam z Exelu překopírovat, ale nejsem si tom jistej...