<b>ctete, pokud mate e-mail na @seznam.cz</b>

tak jsem se dozvedel, ze seznam.cz zablokoval postu z naseho serveru pro sve uzivatele, takze pokud vam neco melo prijit, neprislo kvuli tomuto hlaseni:
Connected_to_212.80.76.44_but_sender_was_rejected./Remote_host_said:_
553_sorry,_you_are_blacklisted_PERMBLOCK_spamvertized_url
:_whi7.wz.cz_/_anderson.wz.cz_/_becker.wz.cz__/_franco.wz.cz_/
_morgan.wz.cz_(added_Jul_7_2003)_(#4.3.0)/


... protoze jsme se vyskytly na jednom blacklistu, ktery zarazuje IP adresy serveru, jejichz adresa byla zminena v nejakem spamu
a to bez upozorneni a bez moznosti vyrazeni, takze doporucuji nasim 20875 uzivatelum, kteri jsou zaregistrovani z adres na @seznam.cz, aby seznam.cz nepouzivali
To budou mít radost. Co jste jim udělali, že vám to takhle zatrhli?
z jedne slovenske IP adresy bylo zaregistrovano vetsi mnozstvi adres, kde pak nekdo umistil ruzne hovadiny, na ktere delali reklamu spamem (ktere ale nebyly jinak divne, abychom si toho vsimli sami)

nemel bych proti tomu vcelku zadne vyhrady, pokud bychom byly na takove ucty upozorneni predem jak byva slusnym zvykem

na helpdesk seznamu jsem vcera posilal mail (z jineho pocitace ;-), zatim bez reakce (ani emailem ani v tom blacklistu se nic nezmenilo), takze asi bych to udelal tak, ze pokud nezareaguji do nekolika dni, poslu nasim uzivatelum ze seznamu primou vyzvu, at si zmeni emailovou adresu
tak uz to je vyreseno
taky jsem jim "podekoval" a odpoved dneska dorazila
... miro, a co uplne zrusit mail() jako to na freewebech byva zvykem.. ? myslim, ze by se pak takoveto problemy vyresili...

a.. neosocoval bych seznam, treba :) nekdo z nejakeho postu zapomel preposlat zpravu nebo nedosla, stat se mohlo vse.. seznam email je pomerne kvalitni sluzbicka :) (ne jako nejake podelane cetrum, email atlac atd.) !

mejte se pekne :)
proc rusit mail?
jeji omezeni je myslim doatecne....

vse nechat plavat a zapomenout (tohle me naucila jedna baba, kdyz jsme ji prosil at se vrati)
seznam je na hovno, ještě že tam nemám e-mail
na hovno je ten kdo o nicem nic nevi a o necem keca ze je nahovno z cehoz plyne ze vis hovno a tudis jsi na...... tak si ty amatersky reci priste nech od cesty
Seznam je podle dlouhodobých průzkumů nejspolehlivější mailový server v ČR.
V poslední době zprovoznil anti-spamový program - který podle mých zkušeností funguje (chodí mi teď jen asi 1/3 spamů)
To, že do databáze občas zařadí korektní mailovovu službu se stane.
Pak je to problém provozovatele, aby se domluvil se Seznamem, což se v případě WZ stalo a nechápu tedy v čem je problém...
master: email jsem tam měl, ale jaksi mi nevyhovoval
doublethink: souhlasím, ale proti spamu se nedá bránit tím, že zablokují celou doménu wz
to : doublethink : tak to se mas... me chodi spamu stale stejne hodne :-(
> což se v případě WZ stalo a nechápu tedy v čem je problém...

mno, myslim, ze serioznejsi reakce by byla nejdriv poslat alert na root@webzdarma.cz
nevime co bylo v pozadi..
treba spamoval Mira :))))) prave z root@webzdarma.cz :)))
:-)
master: ja osobne bych seznam nezavrhoval ale je hnus jak se do toho jejich mailu sere Oskar

btw: centrum je urcite lepsi a to je mladsi nez seznam :)
Jo to je fakt... ten oskar se mi tam vubec nelibi, jenze kdyz si to zaplatil...
On byl i na Atlasu podobnym zpusobem, ale ne dlouho nastesti, a navic, na Atlasu se Oskarovy reklamy NEZAPOCITAVALY do poskytnutyho mista ve schrance. U seznamu jo
nojo, ale mazat to jde nastesti rychle..

2 master: mas samozrejme pravdu, do pozadi nevidim(e)

[ot] - nevite o nejakym freemailu, kterej umi ssl pristup?
hotmail.com (bacha na microsoft)
ehm, kvuil ideovejm duvodum bych preferoval neco jinyho ;-)
Treba Atlas, ale ten ma SSL jen na prihlasovani, samotnej provoz mailboxu uz ne
upresneni - sifrovani pop3 (resp. imap) trafficu pres ssl nebo tls, jde mi jenom o prenaseni hesla
Jo takhle? Tak to nevim, rek bych ze freemejl asi zadnej
Muj osobni nazor: seznam.cz je zajimavym konkurentem centumu.cz, ale vzdycky je minimalne o krok pozadu. Jak vypada emailova sluzba na seznamu vim a prave proto pouzivam centrum.cz :) . Nemluve o mizerne grafice seznamu (ve srovnani s centrumem). Ale proti gustu zadny disputat aneb co se komu libi, at se mu to klidne libi.

Jinak mail() bych rozhodne nerusil. Uz to omezeni mi vadi (a to neposilam spamy, jen bych chtel rozesilat upozorneni o novinkach a vyzadane prispevky z konference...)
No me celkem graf. vzhled nezajima, me de o velikost schranky a o spolehlivost, takze musim rict na obranu seznamu, ze se mi nikedy nestalo ze by se k pop3 serveru nedalo pripojit, navic mam jeste 20MB emailovou schranku ktery bych se nerad vzdal