Notepad

Nějakou záhadou mi zmizel notepad. Kliknu-li na soubor s příponou *.txt nezobrazí se mi to v notepadu. Otevře se mi Příkazový řádek a ten se hned zavře.

Zkoušel jsem i kliknout na soubor pravou myší: Zvolit program>Zvolit program ... a v seznamu jsem notepad nenašel. Když jsem dal procházet a zvolil jsem notepad, v seznamu se mi to taky nezobrazilo.

Start>Programy>Příslušenství>Poznámkový blok stane se to samé jako když kliknu na soubor s příponou *.txt (viz výše).

V počítači ten program mám, ale windows mi ho prostě nechce příjmout...

Co mám dělat?
S Windows jsem sice dlouho nedělal, ale podle popisu tuším, že je máš zavirované.
To právě, že nemám. Norton AntiVirus ani Ad-aware(na špiony) mi žádný virus nenašli.
Nejaka podelana konfigurace... Asi reinstall
Přiřadit k *.txt notepad.exe
A jestli tam fakt neni, tak si ho od nekoho zkopiruj.
treba ti nejaky program pokakal asociace ;-)
Taky se mi to po instalaci Windows nedavno stalo - zjisti si, jestli mas Notepad.exe spravne umisteny a jestli treba neni prepsany na "Notpad.exe"
>> Notpad.exe LOL to sedi

Start/Spusti: notepad - jestli se nespusti tak sou to 2 veci:
a) Notepad.exe nebo naky knihovny co potrebuje -> preinstalovat
b) je narusena integrita registru, stahni si nakej program na chekovani integrity: katz.ws hledej "registry" bude to chtít opravit chybky...
Otevři si složku Windows,a tam pod těma složkama je soubor notepad.txt. Stejně nechápu na co ti je poznámkový blok, když existují lepší editory txt?
Firetroop: Ty tam máš notepad.txt joo LOL
Co máš za windows?
Bejt Petrem (---.adsl.vol.cz) asi bych si dal jinej nick protoze uz tu takovej jeden Petr byl ...Pokec/Instalace :o))
jinxx: Třeba je to ten samej :-o

Firetroop: To je uplně jedno co ma za win, protože notepad.exe je všude ve %sysroot%.