Přišel jsem o mail

Měl jsem nastaven e-mail Non_E@rada.borec.cz (preposilani na seznam) a celkem jsem byl vdecny za to, ze akceptuje i podtrzitko. Pak najednou prask a zjistim, ze mi nechodi maily.

Tak jsem si poslal sam ze seznamu maila a ejhle:

Hi. This is the qmail-send program at loki.anoweb.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<Non_E@rada.borec.cz>:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

--- Below this line is a copy of the message.

Return-Path: <Radek.Dvoraku@seznam.cz>
Received: (qmail 512 invoked by uid 404); 23 Jun 2004 17:25:14 -0000
Received: from Radek.Dvoraku@seznam.cz by loki.anoweb.cz by uid 401 with qmail-scanner-1.22


Kdyz dam mail v administraci, tak me to otevre stejnou stranku, jako "e-mailova schranka" v nastaveni. Nekde je chyba...

Diky za odpoved...
Mně totéž :
info@michael-le.wz.cz....odhaduju to na nějaký výpadek...
Spravuji web známému a náhodou jsem přišel na stejný problém. Má někdo radu co s tím ? jde o http://lm-prodej.wz.cz
To se mi trochu ulevilo, že to nedělá jen mně. Dělá to (možná i) všem. Prostě odesílat maily z WZ jdou, ale ať pošlu jakýkoli mail odkudkoliv na jakoukoliv mailovou adresu na WZ (mám @dvo.wz.cz), tak se mi vrátí výše zmíněná hláška o neexistenci schránky.

Páni admini, šlo by to prosím opravit?

Díky za všechny
Jo tak mám blbej pocit že odpovědní se k tomuto nevyjádří. Vypadá to že webzdartma už neníá webzdarma a na lidi kteří jsou na freehostingu se tady háže bobek. Upřímně já jsem raději přešel na placený místo. Raději dám pár korun za rok za to že mi nikdo bezdůvodně nesmaže stránky. ostatním bych to asi doporučil taky protože tohle je trochu mimo mísu.
moderatori se mohli alespúon obtezovat s vysvetlenim ale zrejme to je pod jejich uroven.
Webzdarma proste hodne upadlo :o(
Skoda, mel jsem to tu rad a fakt to byl jedinej prostor kde se nechalo neco delat:o(
Kazdopádně přeji všem hodně štěstí já se přesunuji na svoje stránky. Tady je to těžce o ničem :o/
M.
Nakonec jsem zkusil mail zrusit a za pul hodiny zalozit novy... a najednou funguje. Co jsem to za lamu, ze jsem na to neprisel driv :-)
Non_E: K čemu ti je, když na stránkách zadáš mail přes wz a pak ti to stejně přijde na seznam...... To si na webíku můžeš rovnou zadat mail na seznam, ne?
Už asi od čtvrtku 24.6.2004 mi nechodí e-maily na WZ, stejně jako jiným co zde přispěli. Jde cokoliv odeslat, ale příchozí pošta žádná (zkoušel jsem to z několika mailových účtů jiných poskytovatelů).
Vypadá to na výpadek na WZ, také mi přestala chodit pošta na @zeme.mysteria.cz
Škoda, že se k tomu tady nikdo "vědoucí" nevyjádřil. Hlavně by mne zajímalo, co s tím udělat - rušit schránku a znovu ji zakládat mi nepřipadá jako to pravé ořechové.
Jiří
> Hlavně by mne zajímalo, co s tím udělat

Nepoužívat mail na wz
Mě to koukám také nefachčí, co s tím? Akorád čekám na maila.
Jako ostatním i mě funguje odesílání pošty, ale její příjem nefunguje. Je to @vasekj.borec.cz. Poraďte mi někdo...
>>2 Johny
Mas pravdu, vlastne k nicemu, zakladal jsem ho jen proto, ze bral i podtrzitko a pak jsem nejak dal znamym adresu...
Non_E: A jiný freemaily neakceptují podtržítko ?
Mail na WZ je dost na hovno, vykašlete se na něj a používejte nějaký normální freemaily!