jak mam udelat odkaz z meho souboru na dalsi muj soubor ve Wordu ?

No?Jak to mam udelat,pise mi to stale chybu 404 ...
mas to udelat tak ze neams puzivat word
Nedavat si nick fujtajbl :DD to pag mluvi za vse...
Fujtajbl není nick, ale spíš výstižné pojmenování webu. Zvlášť, když se podíváme do zdrojáku ;-)

Odkaz vypadá třeba takhle:
<a href="podadresar/soubor2.html">Druhá stránka</a>
...ale jak tohoto jednoduchého efektu docílíš ve Wordu, to ti neporadím.

Za tu možnost HTML výstupu bych autory Wordu postavila před soud, spousta uživatelů si to plete s nástrojem pro tvorbu stránek :-(
Freya: Joo ty myslis neco takovyho:
....
<meta name=Generator content="Microsoft Word 9">
<meta name=Originator content="Microsoft Word 9">
....
Za nejakej cas tu budou 2 kultury, jedna co je okolo jedny nejmenovany firmy ktera ma patent na nuly a jednicky a druhy "underground" ktera bude chtit presvedcit noobies ze je vsechno jinak..
Ve Wordu se dá udělat cokoliv, pokud uživateli nezáleží na výsledku, nebo pokud mu nezáleží na tom, aby se to dostalo ven coby "HTM" stránky. No a pokud se to dostane ven a ten výsledek je samozřejmě ubohý, tak to se nedá dělat nic jinýho, než tomu uživateli vysvětlit HTML, nebo ho inhumovat (opak exhumace).
<meta hypername=Pasqilator content="MS.Word.2003" MSHTMLVER="1.1.22.11.332.33565989bvhgGHJGHJGHjgh65jgz6imSRZNtzutBTubžbužzu6IZiZBZIBtzi(b)">
EH?
Myslel jsem, ze jsem toho videl hodne, ale zjevne jsem toho nevidel dost. To je fakt hroznej fujtajbl, ja urcity lidi nechapu. Kdyz chteji mit web, proc to neberou alespon trochu vazne?
Čemu se divíš? Vždyť se to jmenuje fujtajbl. I Freya má na svých stránkách pokus o co nejhnusnější stránku (HorrorTML).
http://freya.webz.cz/horror/

to kdyby někdo hledal. pohled do zdrojáku ale odhalí, že ten hnus je dělán úmyslně a ještě ke všemu někým, kdo html opravdu umí.
kriste :-)))))))))