Nefunguje email

Při odeslání mailu na @mariva.kvalitne.cz se mi vrací

----------------------------------------------------------------
Hi. This is the qmail-send program at loki.anoweb.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<mariva@mariva.kvalitne.cz>:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

fungoval už skoro rok bez problémů. Najednou tohle.

Už jsem to viděl v předchozích příspěvcích, ale žádná odpověď.
Stačilo by třeba "je problém, řeší se" nebo "sorry už to nepojede, bububu".

Mohl bych se třeba podle toho zařídit, ale tohle jsou praktiky konkurenčních neseriózních serverů.
No to máš pravdu, že by k těm problémům s poštou už mohl někdo z adminů něco říct...
<HTML>mohl, ale nemusi...</HTML>
Máš poslední dobou dobrý hlášky, nechceš sekundovat Bubu v pořadu "S politiky stále netančím"? :-) (ber to s humorem, ne že to vemeš osobně!)
No tak jsme se přece jen dočkali odpovědi, sice je trošku stručnější než jsem čekal, ale aspoň něco :D
richard : jestli tohle byla nějaká informace, tak se s ní budu muset spokojit.

Je pravda, že nemusí, ale opravdu by aspoň mohl. Nikdo z nás asi nečeká na mohutnou aktivitu na freewebu, ale aspoň informace typu "něco děláš špatně" nebo "je to u nás, počkej týden nebo měsíc" to se zdá být trochu fér, jinak diskuze s názvem "podpora" je trochu mimo.

Nechci hrát nikomu na city. Tohle je tvrdá realita a já jsem si toho vědom, ale i v ní xistuje něco jako etika. Jinak nemá smysl dělat nic korektně.
Pokud rozjedu i třeba freeweb, měl bych se připravit i na tuhle alternativu, jinak to zavřete, protože to jen ubírá čas jak vám tak nám.

Spravuju X webů a abych řekl pravdu od freewebu k placenému je jen krůček. Resp. pár peněz. Tím to ale končí. A tohle je zase jedna zkušenost.

Nikoho jsem se nechtěl dotknout, takže pokud by něco bylo myšleno nějak jinak než bylo napsáno, tak je to úplně jinak :)
Sluší se regovat. :)
Vypadá to, že už to zase jede. Uvidíme.
Dík.