nahravani souboru

K rukám adminovým :_)

- mám takovej menší problémek, na mých stránkách mi nejdou nahrávat soubory, jak přes www tak přes ftp. prpostě to nejde, napíše mi to že mi to nejde nahrát. Přesněji řečeno, jdou nahrát, ale jenom "někam" a to já prostě nechápu, nejdou mi vytvářet adresáře ani nahrávat soubory ale to jenom v určitých "místech" na mém webu ... co dělám špatně? (osobně si myslim že nic, protože někde to nahrát de a jinde ne :/)

- for ADMIN : nějak pomoct, jestli by to šlo? :( Už fakt nevim jak dál, nechci ty soubory dávat jenom tam kde to de, chci je nahrávat všude! :(
<HTML>1. na nekonkretni dotazy nejde konkretne reagovat
2. k tomuhle emailu vidim 8 uctu, upresneni by neskodilo
3. misto takovych prispevku je lepsi poslat e-mail, ostatni to nejspis vubec nezajima
4. staci to snad poslat jednou ne? :(</HTML>
tak příště ;(

1. já si myslim že tohle je konkrétní dotaz až moc, prostě v určitých "místech" na to mím admin menu mi nejdou nahrávat soubory a vytvářet adresáře (třeba tady: mm123.wz.cz/mm2/...) ale jinde třeba tady (mm123.wz.cz/...) mi nahrávat dou! :?(
2. mm123.wz.cz
3. email sem nikde nenašel, takže nevim
4. jo stačí, ale než si toho někdo všimne ... spěchá to docela no :(
<HTML>> na to mím admin menu

nerozumim, zadny problem tam nevidim, kdyz se nedokazes poradne zeptat, nediv se, ze nedostanes odpoved
je to krute, ale dolovat to z tebe nebudu</HTML>
důležitý je tam tohle :


>>>> ... prostě v určitých "místech" mi nejdou nahrávat soubory a vytvářet adresáře (třeba tady: mm123.wz.cz/mm2/...) ale jinde třeba tady (mm123.wz.cz/...) mi nahrávat dou! :?( ... <<<<


tohle nechápu a jestli tam teda nevidíš chybu tak tak já teda jo - nejde mi to! a nevim proč :(