Mail account

Já jsem asi blbej, ale jak se dostanu ke svému e-mailovému účtu na webzdarma. Po kliknutí na "mail" nahoře v menu mi to píše nepovolený přístup.

Díky za radu
Musíš počkat. Chvilku trvá, než ti ji zaktivují.
Aha, no tenhle účet mám fakt úplně čerstvý.

Dík
No tak nevim, už čekám 4 hodiny, je to normální? Nebo je něco špatně.
Trvá to pár dní
Aha. hm, ok
Měl jsem stejný problém....Tys nahrál svůj index.htm/index.html na server nějakým ftp clientem, viď? Mě to šlo až po nahrání indexu přes správce souborů na webzdarma v nabídce, když si otevřeš administraci. Mohlo to být možná i něčím jiným, ale zkus to, u mě to fungovalo
To si piš, že tím to není ;-)
2Stryker: Jde o e-mailový účet, ne o funkčnost webu, ta je OK.
a nemusis si nahodou na ten ucet poslat email?
Zdar lidi....Mně to píše též nepowolenej přístup! Podle mě to maj woni blbě na my!Kdyžtak mi taky poraďte:) díky
<HTML>poslat mail si tam nemusi nikdo... schranka se vytvori podle vytizeni... nekdy to trva den, nekdy 7 a nekdy 14dni :-/</HTML>
Ja mam web zriadeny uz asi 5 mesiacov a stale to nemam zriadene, poradte. Stale mi to piše nepovolený prístup. Dik
Musíš si nastavit, že chceš mail v administraci, pokud si to neudělal při registraci
Už mi to ide, musel som si poslať mail na moju adresu a už mi to ide.
hm, zkusím.
Funguje to, stačí poslat jakýkoliv mail na tu adresu a schránka se vytvoří. Tohle by měl asi někdo napsat do FAQ.
Ta webzdarmí mailbox je stejně věc nadmíru podezřelá a pochybná-raději si zřiďtre email nea nějakém emailovém serveru, z českých je asi nejlepší seznam - podporuje pop3 a smtp, má zdarma pokročilé antispamové filtry, všechny zprávy prochází antivirákem (nod32)...
R.U.R. Pro odesílání mailů bys měl mít nastaven SMTP svého poskytovatele, ne Seznamu...
tak todle uz me netrapi. protoze poskytovatel nam provedl takovou krasnou vec. kdyz se chci pripojit na smtp na jakemkoliv serveru, vzdycky skoncim na tom jeho. takze mam nastaveny smtp seznamu, ale posta jde pres jeho a pak az pres seznam...
jinak je to snad jedno, ne? at si kazdej nastavi, co chce. ja bych dal prednost seznamu (prijde mi to logicky - odtud vybiram, odtud odesilam), ale jaksi nemuzu ^^^ ...
to s tim smtp poskytovatele nechapu... btw. kdo je můj poskytovatel? Jak to poznám? Když se připojuju přes Seznam (tedy 971115644), je to Seznam?
R.U.R.: poskytovatel je ten, pres koho jses pripojenej. takze u tebe seznam. btw R.U.R. - vis, jak blbe se to pise? asi vis... to je nick za trest?
Já to píšu se zapnutym CapsLockem. Jestli ti to vadí, můžeš psát jenom rur, já si stěžovat nebudu... Jinak vymyslel jsem si to sám, znamená to jednak "Rossum's Universal Robots" nebo taky "Rozumovi Universální Roboti" (jak jistě víš, je to román od Čapka), ale taky to je "Rudolf Úžasný Rosa". U nás ve třídě máme všichni trojpísmenné nicky, kdy dvě z těch písmen jsou jméno a příjmenáí a to třetí je cokoliv co ten člově k chce, a ty tři písmena musí být již nějaká zavedená zkratka... Jeden z mých kamarádů se například zove HTM (Honza Traverza Marek), jiný je ROH (Roman Obtloustlý Hájek), nebo taky CJL (Camarád Jindra Libovický - CJL je na naší škole zkratka pro "Český jazyk a literaturu")... :o)
capslock? co to je? to nepouzivam... ;-) ale to s tema zkratkama je zajimavej napad :-) roman znam, teda necetl jsem to, ale patri to mezi to malo, co si z hodin cjl pamatuju.
Capslock používám jen na R.U.R. a na písmena jako Š, Č, a tak.
Ty zkratky byly samozřejmě můj nápad, napadlo mě to, když jsem přišel na to, že psát do sms cvelá jména je zdlouhavá a zbytečně je ta sms pak moc dlouhá...
A vůbec, jaktože nespíš! Víš, kolik je hodin! :o(