nejde si zalozit novy ucet

nejde mi zalozit novy server 8 ( nejake rady? po vyplneni dotazniku mne to hodi na "stranka nelze zobrazit. vi nekdo nejakou radu? pls help me
pls help a nedeletje ze to nectete 8 )
Typoval bych to na výpadek .. skus to za chvíli
4 mike: ok ale nekdo mi rikal ze mu to dleavalo i nedavno 8 (
furt to nejde.. de to vubec nekomu jinemu? kua to je den. dik az podporu 8 )
Pořád nejde založit nový účet...
Piše to: Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
Technická podporo vyslyš nás... =/
Jsem ta ale *. Už to funguje...
hmm tos mi fakt pomohl ale mi to proste hodi po vyplneni chybu ze to nejde zobrazit ta stranka tak pomuze mi nekdo? 8,-(
halo je tu nejaky admin enbo tak neco? potrebuju pomoooooc.dik
jo a jeste po tom co mi nenajede dalsi stranka mi to napise toto:

Zero sized reply

doufam ze tady uz nebudu travit moc casu a nekdo mi pomuze protoze jak se divam na ty moje prizpevky tak si tu kecam jen pro sebe, a az ze mne bude kvuli vas schyzofrenik tak vas vsechny zazaluju za ublizeni na zdravi 8 )))

ne ted vazne pls pomoooc
no mě nejde ani 1. otazka -- dam registraci a když ji vyplním tak mi to dlouhou dobu načítá a pak se mi napíše tato www není dostupná noa tak se nemohu zaregistrovat může mi někdo pomoci?
hmm to je presne muj problem aspon vim ze nejsem sam 8 )
nij ale co s tim? no ja bych se chtel zaregistrovat zjistil jsem ze domena co jsem si vybral je prazdna takze tim to není no holt a i ostatním to nejde co s tím? no holt jedině napsat na webzdarma at tu chybu odstraní:-(
halooo admini!§ mate tam velkej errrororor tak s tim pls neco dlejte nejde se zaregistrovat!dik
bude s tim nekdo neco delat?aspon to chcu vedet at sem encumim jak debil kazdou chvilku 8 )
Máte to asi rozbitý chlapi .. pač sem to teďka zkoušel a po krok z mailem a jede to
To santa----->> Napiš mi název, jakej chceš mít stránky, kategorii a já ti potom pošlu e-mailem stránku, na kterou máš jít....Myslím, že ale do hodiny po doručení e-mailu se to zruší, takže napíšu kdy jsem to poslal :) Zdraví..........Hlouša ....::....polyfonnicke-melodie-a-tapety.unas.cz....::....
(c) Hlouša-Master 2004
To nás bude wíc :)
chceš to taky zkusit ? Sexy-Werca založim ti serwer tedy pokusim se a pak to pošlu na nějaký mail a dále se registruješ sama jo ?
neeee serwer tedy účet sory
Mě to taky nejde.....tedy nešlo.... vyřešil sem to tak že jsem to zkusil z jiné IP adresy a tam už to šlo. Vypadá to že blokujou některé IP nebo dokonce ISP.
Já mám web....
Na wz se muzes prihlasit jenom z ceskejch IP...
.....nebo slovenskejch IP
Chci se zaregistrovat, ale nejde to! Píše mi to Stránka nebyla nelezena!
Pomůže mi někdo?
Please help me!