mp3

Je možné že už to tu bylo ale sem asi slepej a neumim hledat :-) když dam na stranky svoje vlastní mp3 jak předejdu tomu že nebudou vyhodnoceny jako pirástské a nesmazány ?
Tak to já nevim=)))
muzes doufat, ze nez to nekdo smaze, tak se na ty stranky podiva. a kdyz tam uvidi, ze to je tvoje vlastni tvorba, tak ti to nechaji...
To je ten problém on to maže robot bych řekl ale měli by to mít nějak udělané když v helpu píšou že vlastní můžou být
U MP3 se dají nastavovat různé věci, např. original, copyright apod. Ale nevím jestli by to pomohlo.
bych rekl, ze to na to nebude mit vliv
Vzpomněl jsem si na jednu věc, kterou jsem už někde viděl - u souborů změníš příponu třeba na JPG, ale pak musí uživatel po stažení změnit príponu zpátky na MP3 - já jsem viděl takhle maskované ZIPy. Ale připadá mi to jako krajně nouzové řešení.
JendaLinda: To se Ti jen zdá, že je to řešení. Běžně používám utilitku file, která zjišťuje typ souboru podle obsahu a ne podle přípony. Je standardní součástí každého Linuxu a je rychlá - na mé mašině prověří cca 400 souborů za sekundu.

Robot zřejmě testuje, jestli ke všem souborům existují odkazy. Jinak to označí jako datové skladiště a smaže je.
No asi máš pravdu. No prostě, když tam bude mít svoje vlastní MP3, tak by to neměl být problém. Admini přece nebudou tak přísní.
Noak říkám adminum to podle podmínek nevadí, ale boti to nepoznaj a stím odkazem je esmysl pokud máš třeba automatický skript který odkazy generuje podle potřeby .. uvidím snad nesmažou no..
díky za reakce
<HTML>jaky "boti" ?
nic takoveho tu neni ... aspon ne teda, ze by se neco mohlo smazat bez schvaleni clovekem</HTML>
Já o tom právě nemám ani páru, proto sem se ptal.. jen sem hádal .. je dobře že už to teď vím
Kit: jj file je super
<HTML>Mike: fajn, tak ale nepis, ze <i>"To je ten problém on to maže robot bych řekl"</i></HTML>
Dobře .. proto tam bylo to "bych řekl" jako domnívám se ..ale jo.. máš pravdu...
Vaše vlastní vám určitě nesmažou. Kde není žalobce, není soudce a kdo by vás žaloval, že na svém webu publikujete vlastní mp3s.
nejde mazat mp3 automaticky jen proto žen jsou to mp3, to je přece nesmysl!