Nezobrazení obrázků

Místo normálních odkazů jsem si tam dala obrázky, ale ty se mi nezobrazují!Ani jiné obrázky se prostě nenačítají!Dyštak se podívejte na www.semenes.wz.cz a napište mi NA EMAIL...díky moc moc Lucinka...
- bud tam ty obrazky nemas nahrany
- nebo mas ve zdrojaku spatno cestu - pozor, Obrazek.gif je neco jinyho nez obrazek.gif - zalezi na velikosti pismen
Jsou tam ty obrázky nahrané? A nejsou v nějaké podsložce? Není dobré používat v názvech souborů mezery. Pozor na malá a velká písmena!
Hmm, tak zatímco jsem psal, tak už někdo odpověděl...
JendaLinda: to se mi stava porad...
To se mi stava porad,nemohou se zobrazit obrazky i kdyz je ores ftp nahraji.Zkousel jsem to nekolikrat,porad stejny vysledek.Jak na to?
Milda
zobrazuje se mi všechno kromě bmp obrázků neivm proč díky za pomoc?
bmp je dost velky takze se obcas dlouho nacita a navic ho nektre prohlizece nepodporujou takze to skus prevest do gifu ci png
>nektre prohlizece nepodporujou

No spíš skoro všechny...Myslim, že ho zobrazuje akorát IE v některých starých verzích...
BMP by měly zobrazovat všechny prohlížeče, ale pro web je to velmi nevhodný formát, protože zabere příliš mnoho místa. Převeď si je do
- JPEG - ztrátová, ale účinná komprese - fotky
- GIF - bezztrátová - pokud stačí 256 barev a na animace
- PNG - bezztrátová - stínovaná obchodní grafika, fotky v plném rozlišení
- MNG - bezztrátová - pohyblivé obrázky v TrueColor, zatím se neujalo

Jiné typy obrázků by se na webu neměly vyskytovat, pokud k tomu není nějaký závažný důvod, třeba v případě TIFF, který v odůvodněných případech má smysl.