Krádež stránek

Před chvíli jsem Vám poslal upozornění krádež na mých webových stránek. Věřím v časné vyřízení mé žádosti o nápravu.

Jakub Malinovský
Jestli jsi do toho mailu napsal tak málo informací, jako sem, tak ani odpověď nečekej.
Myslím, že jsem to tam napsal srozumitelně. Nemá cenu rozepisovat všechno na fórum.
Tak to máš pravdu :-)
V tom případě mi není jasné, proč tuto bezobsažnou informaci vůbec na fórum dáváš.
o jake stranky se jedna ?
Sorry, ale stejně jako Kit nechápu, proč to sem teda píšeš, když nic nechceš.
Jen publicitu...
Psal jsem to sem z toho důvodu, abych mohl sledovat, jak dlouho se krádež mých stránek neřeší. Na můj mail z 18.7. ještě nikdo z adminů nereagoval a na mém webu jsou pořád nějaký nesmysly a velký odkaz na erotický stránky!
Abys mohl sledovat, jak dlouho se krádež neřeší?
Mám pro tebe tip : Použij Kalendář.
adamson: Šetřím naše lesy! Navíc to tu poslouží jako jedno z vodítek pro ty, kteří uvažují o tom, že svůj web umístí na WZ.
Takové věci by snad WZ měl řešit ihned. Toto je opravdu ostuda!
Treba je mail pretizeny, napis sem adresu.

ad voditko. Moc by me zajimalo, jestli dokud ti vsechno fungovalo, napsal jsi sem treba : WZ je super, vsechno tu jede, jako voditko pro nerozhodnute uzivatele.

Kdyby to takhle fungovalo, byl by tu thread se 100 000 pochvalnymi prispevky od ruznych uzivatelu, a dalsi s nekolika malo stiznostma.

Nejsem si jisty, jestli ti zverejneni pomuze v vyrizeni pripadu. Jestli si voditkovanim snazis ziskat prednost pred zalezitostmi jinych uzivatelu, nejsem si jisty, jestli to vyjde.
>Navíc to tu poslouží jako jedno z vodítek pro ty, kteří uvažují o tom, že svůj web umístí na WZ.

Když o tom napíšeš tolikle, tak nevim, co se z toho dozví někdo, kdo uvažuje o WZ...Asi jenom to, že občas někdo někomu ukradne web, ale pochybuju, že za to nějakym zásadníém způsobem můžou admini!
Že někdo krade věc je nemilé, ale jde se s tím smířit. Více mi vadí, že to nehodlá nikdo z adminů nikterak řešit.
Jak to funguje, taková krádež webu? Že někomu řekneš svoje heslo a on ti ho pak změní a pošle tě do prdele? To asi není starost adminů, co? Dokud tu krádež nepopíšeš, není to tady ve fóru na nic...
ono stačí mít heslo britney nebo podobne a je to stejny
Takovej debil opravdu nejsem.
Už je to konečně OK.
Mě taky někdo hacknul a ukradl stránky: aiki.euweb.cz a doufám, že se to brzy vyřeší. Hlavně by mě zajímalo, co udělat, aby se to nemohlo opakovat!
Nastavit neprorazitelné heslo, tzn. heslo typo t8fD54gFj, alespoň 8 znaků, číslice, malý a velký písmena :-)