Nekdo mi hackuje web!

Neznámy hacker se snazi hacknout stranky www.fg-et.wz.cz .......dokonce si zalozil na onu vec stranky www.fg.et.wz.cz a parkrat dokonce vypnul nas web.........co s tim? prosim timto administratory wz aby v nejblizsi dobe vice strezili web www.fg-et.wz.cz a pokud mozno smazali web www.fg.et.wz.cz ........mam i svedky na to ze web sem tam nejde......a ta adresa www.fg.et.wz.cz neni jen nahoda.........Pls pomozte mi zneskodnit onoho hackera aby mi nahacknul web........

Diky
A jak si zjistil, že URL www.fg.et.wz.cz je hackera?
>>prosim timto administratory wz aby v nejblizsi dobe vice strezili web www.fg-et.wz.cz

:-))
Kdyby chtel kazdy strezit svuj web, to by byla bomba:
My vsichni (>100000) uzivatele WZ si prejeme, aby admini vice strezili nase weby. Pekne 1 admina WZ na kazdy ucet a je to.

>>mam i svedky na to ze web sem tam nejde
Tak to se obcas stane kazdymu webu.

BTW. nick Jeden z mnoha webmasterů je cool :-)

Ale hlavne mej dobre heslo a bude to OK.

BTW n.2 Jak mu vlastne pomuze podobna adresa k hacknuti tveho webu (opravdu me to zajima).
Jo zapomnel jsem rict, nemuzou to moc strezit, protoze je to zadarmo.
Ale dobre, ze jsi to sem napsal, neco s tim treba udelaji. (Je to otazka narodni bezpecnosti!)
A kurva nepis jako jmeno Jeden z mnoha webmasterů (62.240.186! Zabira to desne mista
to nechápu. vždyť to funguje. Nemá zase IE haluzz ?
-- >!Útoky hackera! - DimebagDarrell -IFGI- 18/07/04, 13:15
Náš clanový web je napadán neznámým hackerem.......Zjistili sme i web, který asi není jen náhodou vytvořený a ten web je www.et.fg.wz.cz . Podoba adresy není jen tak......Vše sem nahlásil na web webzdarma.cz a napsal sem ať je náš web v budoucnu více střežen administrátory wz.....Za jakékoli informace o hackerovi jsme vděčni.


1) To, že neco napises do fora podle meho nazoru neni nahlaseni
2) Admini maj dost prace s chodem WZ, natoz aby hlidali weby
3) Ja mel taky hackera, kterej mi avsak dobrocinne napadal web, zalozis si e-mail, kterej nesl jmeno myho webu a smal se mi, ze me heslo stale prolomi
4) Specifikuj co dela. Treba mailem. Treba muzem pomoct!
>>Treba muzem pomoct!
Komu? ;-)
Jeden z neznámých webmaterů:
Nedělej z toho takovou vědu, změň si heslo na něco zajímavýho, co zapomeneš a potom se ti tam nikdo nedostane (teda kromě hackrů :-). Kdyby ti to chtěl někdo hacknout, tak si tam tu hlášku a hackerovi už ani nenapíšeš a nedostaneš se tam vůbec. Prostě tě někdo chtěl jen vystrašit, a podařillo se mu to.
Opravdu, ti co by chtěli a uměli to, tak ti tam dají pozdrav dříve, než to zaregistruješ, v tom je totiž to umění.