Kapacita

Ahojky lidicky....mam na webzdarma sve stranky s kapacitou 50 MB...slysela jsem,ze se tato kapacita da nejak zvetsit....prosim o radu,jak bych to mela udelat nebo na koho bych se s tim mela obratit....moc dekuju....
Musis se obratit na Miru..
Mám návrh pro Míru, za pár kaček by zvýšil kapacitu třeba na 400 MB (ale aby to zas nebylo příliš drahé, dejme tomu třeba 20 Kč/měsíc - to je 240 Kč/rok. Tyto ceny bych navrhoval z toho důvodu, že na Webzdarma mají své stránky převážně studenti a ti jak známo příliš peněz nemají:-) Já sám bych potřeboval vyší kapacitu, ale servry nabízející vyší kapacitu jsou podmíněny doménou druhého řádu a na to nemám.
20Kc/mesic? to by to bylo levnejsi rozdavat zadarmo (20Kc je tak na zaplaceni obalky s fakturou jednou za rok ;-) ... a to nepocitam praci

pokud by byl dostatecny pocet zajemcu, bylo by to realne tak od dvojnasobne ceny nebo vys ... a to ne 400MB ale rekneme polovina
Aha a tim chces rict co?

Ja jen, ze jedna osoba,ktera ma na webzdarma sve stranky mi tvrdi,ze ma k dispozici vetsi kapacitu a tak by me zajimalo, jestli proste keca a nebo je to nejak mozno zaridit... (odmitam platit jakymkoliv zpusobem;o)))
Tak ta osoba určitě potušuje pravidla spojováním účtů.
ne ja myslim ze Mira je dostatecne hodny aby pripadne u kvalitnich a dostatecne navstevovanych stranek ktere maji zaplnenou kapacitu ji zvednul..

Vestsina lidi tuto kapacitu zdaleka nevyuzije tak se pouziva vyssi prumer.

Ti kdo maji goodpage jiste se dockaji Mirovi vstricnosti :)) kdyz si ji zaslouzi
Aha, takže ta osoba prostě kecá,jo? Ani nevíš jakou mám radost:o))hehehe

No, vážně nevím jestli mám good page,ale snad jo.....:o))
i to co si navrhl, je myslim celkem fajn, 40,-/mesic, a 200MB :)
jj hlavne kdyz to bude vice nez 50MB!
Hele a co takhle to stupňovat.
Např.
20Kč/měsíc = 100MB
40Kč/měsíc = 200MB
80Kč/měsíc = 400MB
...
A co takhle databázi.
Míro, to by Ti tak vadilo ji povolit aspoň na 5MB? Takhle by to neutáhlo ani Fórum.
Čau Míro,
hele vím, že máš dost práce, ale byl bych ti velmi vděčný, kdyby jsi se do toho pustil co nejdříve. Čím dřív to bude, tím víc ti budu děkovat.
Jo a u těch 400MB, bych dal nějaký zvýhodnění (třeba 60Kč/měsíc), jinak by bylo totiž levnější hostovat na Pipni.cz a ještě mít doménu druhé úrovně.
Já se omlouvam, ale před chvílí jsem někde čet, že databázi můžem až na 5MB, psal to admin

Děkuju Míro (ikdyž už jsem někde za toto děkoval :o)
Jo a Eva je pseudonym nějakýho kluka, nebo je to fakt holka? wooow..... :o) Holka (dáma, slečna, paní nebo důchodkyně :o)) a umí takhle dobře stránky? Styl.....
Ale ty stránky se mi ňák nechtěj otevřít, co se děje?
sou zablokovane:-((( taka smula;-(
ad chybova hlaska:
rozlisujte mezi forbidden (coz je tento pripad - zkratka tam neni index), not found (smazano), server error (spatna konfigurace v .htaccess) a redirect na chybovou hlasku o zablokovani kvuli vice nez 2 mesicum bez pristupu

2 Bery: jo, toleruje se 5MB, i kdyz to neni oficialne

2 daf8: posli mail co potrebujes a nastavim to, o tu kapacitu zas tak moc nejde, jeste bychom ale museli vyresit datove prenosy, na pipni maji zadarmo 5GB mesicne, tady jsou desitky lidi, kteri by tohle presvihli za tyden
... do budoucna asi budou taky nejaka omezeni, zatim to neni vyresene
jak mame rozlisit mezi "forbidden" zakazynym adminem a mezi "forbidden" kvuli neexistujicimu index.html? pokud vim tak

Order allow,deny
Deny from all

vrati stejnou chybu jako neexistujici index. (403)- nebo je popis rozdilnej?
(v defaultnim nastaveni Apache je rozdil v popisu.. ale nevim jak tady)
chtel jsem jen rict, ze ten jeji web neni blokovany administrativne, ale jen ... "technicky"
kdyz to je blokle pred smazanim tak se to presmeruje na stranku http://www.webzdarma.cz/blocked.page.html
Bery: Ne!Nejsem kluk! NE!Nejsem duchodkyne:o)))je mi 16 staci?

Budu fakt vdecna za zvetseni kapacity i za mesicni poplatek (v ramci zdraveho rozumu samozrejme:o)))
Ale jaky mesicni poplatek....
Jednou je to freehostinga free je free.
Budto to pujde a pujde to zdarma nebo ne.. co se da delat
kazdopadne naplnit 50MB no nevim..
to se mi moc nezda
master: si divnej....
eva: driv si srovnej reklamu dle pravidel, nez budes o cokoli zadat
Pro Evu: na takový stránky (amandatapping.wz.cz) potřebuješ víc jak 50MB? si děláš srandu, ne?
Bery: ne nedelam...jestli tam chcu mit vsechny fotky,plakaty a filmecky,ktere jsem udelala,tak ne....:o)))