Reklama

Dobry den,

Na mych strankach generuji obsah vraceneho HTML pomoci PHP. V zasade tak ze jeden soubor vygeneruje hlavicku stranky (....<body>...) a jeste nejake absolutne polohovane <div> elemanty, pak v samotnem dotazovanem souboru je jen prislusny text stranky a nakonci je opet volani funkce z dalsiho php souboru na vytvareni zapati starnky.
Chtel jsem zvolit umisteni reklamy na kazde strance na konci. Pomoci tagu
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> (zkousel jsem i <!--WZ-REKLAMA-1.0--> ) jsem do souboru ktery generuje zapati stranky oznacil misto kam bych si pral reklamu vlozit. Nejdrive jsem to mel v <div> tagu, ktery byl centrovany a nadepsany reklama, po te jsem to vlozil primo do <body></body>.
Kazdopadne reklama se zobrazuje na kazde strance asi 4x a to na dosti neprijemnych mistech. Predpokladam ze se html pro reklamu zapise do kazdeho souboru ktery je otevren, a to i do tech ktery jsou volany pomoci require funkce v php, i kdyz nemaji zadny vystup, a nejsou ani uzivatelem dotazany.
Jakym zpusobem se v tomto pripade da ovlivnit zobrazeni reklamy, tak aby se mi na kazde strance zobrazila opravdu jen jednou, na pozici kterou urcim a nevkladala se do kazdeho php souburu prilinkovaneho funkci require_once?

Predem dekuji

Cony
Nastav reklamu primo v administraci na prvni stranku a zadej tam nazev souboru, kam se ma kod vygenerovat, tento soubor pak includuj, kde je ho potreba, cely web nahraj z disku znovu...