United Nuke 4.0.26-ms1

Zdrawím! Stranky jsou normalne nahrane a nastavene spravne ale po chvili se mi tam ukaze tohle:

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/i/i-web/nuke/header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/i/i-web/nuke/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /3w/wz.cz/i/i-web/nuke/header.php on line 46

Znami mi poradil abych si nechal zaslat log web k analyze. Prosim poradte mi nekdo co s tim mam delat. Adresa je www.i-web.wz.cz/nuke/index.php
Predem dekuji Andri
>> Failed opening 'themes//theme.php'

AFAIK nemas nastaveny template nebo jazyk, protoze promenna, ktera jej urcuje a tim padem tvori cast cesty je prazdna.
Coze? ja jsem na tohle uplny jaik. Nemuzes mi aspon rict kde co a jak mam upravit? Diky
No nevím, ale:

'themes//theme.php'

nemělo by tam bejt jen jedno lomítko ?
Petr Bláha: Nemelo.. Mezi nimi ma byt prave adresar urcujici template, ktery vsak neni nastaven, a proto ta chyba.

Andri: Ja to neznam presne, ale vzdy, kdyz se jednalo o nejake NUKE v. blablabla, byla tohle nejcastejsi chyba, kterou jsem opravoval.
Sojkovec: jj a nepomohlo by ti treba kdyby si ten soubor theme.php videl? nechces ho poslat? ja totiz absolutne uz nevim co s tim!
Spis by mi pomohl konfigurak, v nem je chyba, nebo v udaji v DB
tak mi dej mejla a ja ti ho poslu... a nepouzivas ICQ? tam by bylo komunikace rychlejsi...
>> a nepouzivas ICQ?

Neco takoveho jo... :)
tak tady je moje ICQ: 168986949
Musim jit budu to k veceru! zatial dik
Tak uz sem zase tady. Tak jak to vidis? Bude se s tim dat neco udelat?